Brawo! Niepełnosprawny na wózku zawstydził innych na Morskim Oku. Co za widok!

Niepełnosprawny mężczyzna na wózku postanowił wjechać o własnych siłach na Morskie Oko, po drodze turyści jadący konnym zaprzęgiem, zostali przez niego całkowicie zawstydzeni. Brawo za postawę i hart ducha!

Od lat trwa walka różnych organizacji ochrony praw zwierząt o zaprzestanie wykorzystywania koni, w celu ciągnięcia wozów z turystami stromą drogą prosto na Morskie Oko. Jak na razie wszystkie protesty spełzły na niczym i nadal co roku kilka koni pada wycieńczonych pod ciężarem swej niewdzięcznej pracy. Przewoźnicy pozostają jednak głusi na wołania obrońców zwierząt i nie mają zamiaru zaprzestać procederu, który przynosi im olbrzymie zyski. Część bardziej leniwych lub mniej świadomych turystów nadal z lubością korzysta z takiego środka transportu.

Czytaj też: Pilne ostrzeżenie Ministerstwa Zdrowia. Śmiertelne niebezpieczeństwo

Niepełnosprawny na wózku wjechał na Morskie Oko, turyści zostali przez niego zawstydzeni

Tym razem sprawę nagłaśnia Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, która na swoim funpage w serwisie Facebook opublikowała zdjęcie niepełnosprawnego mężczyzny, który jest mijany przez wóz konny pełen turystów w drodze na Morskie Oko. Mężczyzna mimo swojej niepełnosprawności o własnych siłach wjeżdża na wózku na samą górę, zawstydzając tym samym turystów na wozie.

Zobacz również: Makłowicz kończy współpracę z TVN. To może być jego koniec

„Czasami jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Brawa dla tego Pana. Ciekawe, jak czuli się pasażerowie wozu w tej sytuacji…?” – napisała Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! pod zdjęciem, które zmieściła w serwisie Facebook.

Wjechał o własnych siłach na wózku na Morskie Oko

Postawę tego Pana należy chwalić i promować, oby więcej ludzi takich jak on świeciło przykładem w przyszłości. Ty także możesz pomóc biednym koniom pracującym na drodze nad Morskie Oko. poniżej znajdziesz link do petycji, wystarczy jeden podpis.

Niepełnosprawny mężczyzna na wózku postanowił wjechać o własnych siłach na Morskie Oko, po drodze turyści zostali przez niego zawstydzeni.
Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt Viva!, screen Facebook

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Szumowski właśnie ogłosił co z nakazem noszenia maseczek. Powiedział to wprost

Znany Polityk PSL obraża wyborców Andrzeja Dudy. mocno przesadził

Donald Trump gratuluje Andrzejowi Dudzie wygranej. Piękne słowa

, , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →