„Mam koronawirusa, umieram!” William zszokował świat

Udostępnij:

Epidemia Koronawirusa szaleje, w UK odnotowano 80 przypadków, tymczasem książę William zdobył się na żart, jak widać ma czarny i nieco niesmaczny humor: „Mam koronawirusa, umieram!”. Wierni stwierdzili, że w obliczu światowego kryzysu żart jest bardzo nie na miejscu. Co dokładnie i dlaczego powiedział książę William?

Obecna książęca para wybrała się do Irlandii gdzie odbywa szereg spotkać ze sławnymi ludźmi ze świata filmu jak i również sportu. Pomimo dość wesołej atmosfery w powietrzu cały czas unosi się napięcie. Czuć obawę mieszkańców przed szalejącym w Europie koronawirusem.

„Mam koronawirusa” -makabryczny żart księcia Williama

Książę William w bardzo specyficzny sposób usiłował rozładować napiętą atmosferę podczas jednego ze spotkań i… zażartował sobie z epidemii koronawirusa. Opinia publiczna jest oburzona.

Czytaj też: Ona ma dopiero 15 lat! Skandaliczne zdjęcie Węgiel w sieci

Jak podaje serwis Sky News, William podczas rozmowy z irlandzkim medykiem Joe Mooneyem powiedział:

„Założę się, że wszyscy mówią: ‚Mam koronawirusa, umieram!’, a ty odpowiadasz: ‚Nie, to tylko kaszel!'”

– wypalił widocznie rozbawiony William. Dodał również, że wraz z żoną rozprzestrzeniają chorobę poprzez podawanie dłoni.

„Wybaczcie, staramy się to kontrolować, więc powiedzcie nam, kiedy mamy przestać” – żartował udając trwogę.

Ta wypowiedź natychmiast obiegła światowe media szokując opinię publiczną. Najbardziej oburzeni oczywiście są obywatele Wielkiej Brytanii.

„Przyszły król żartuje na temat wirusa, który zabił tysiące ludzi. Nie mam nic do dodania” – czytamy na Twitterze komentarz jednej z kobiet.

Czy według waszej opinii książę William powinien przeprosić?

Epidemia Koronawirusa szaleje, w UK odnotowano 80 przypadków, tymczasem książę William zdobył się na żart, ma czarny humor: "Mam koronawirusa, umieram!"
Epidemia Koronawirusa szaleje, w UK odnotowano 80 przypadków, tymczasem książę William zdobył się na żart, ma czarny humor: „Mam koronawirusa, umieram!”

Źródło: Interia

Polecamy także:

Gdy zaczął śpiewać, jurorom „The Voice” pociekły łzy. Niesamowite

Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Lidl wycofuje popularną herbatę. Nie pij jej – jest toksyczna

Koronawirus w parlamencie! Polityk na intensywnej terapii

Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! Trwa akcja policji

Kurdej-Szatan wybuchła płaczem. Poszło o Królikowskiego

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →