Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji telewizyjnej TVN, prowadzi autorski program Kuba Wojewódzki Show, która nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem takiej tendencji jest przede wszystkim opowiedzenie się stacji po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju, czyli po stronie PO. To samo tyczy się jego profilu na portalu Instagram. Teraz kolejny skandal, za sprawą Ukraińskiego zespołu Haydamaky.

Kuba Wojewódzki nieraz udowadniał swoim zachowaniem,  że nie po drodze mu z wartościami patriotycznymi. Tak było niestety i tym razem.  W programie Kuby Wojewódzkiego ponownie doszło do skandalu,  który bardzo dotknął miliony Polaków.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki TVN: Kontrowersyjny prezent

Polecamy przeczytać: Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach

Jednym z gości odcinka show Kuby Wojewódzkiego był zespół z Ukrainy “Haydamaky”. Artyści postanowili wręczyć show -menowi TVN koszulkę, która wzbudziła liczne kontrowersje w polskim internecie, a Kuba Wojewódzki przyjął ją z radością. Dlatego, że na wcześniej wspomnianej koszulce była umieszczona podobizna kostuchy z kosą. Lider zespołu wręczając prezent stwierdził, że to prezent od ukraińskich dziewczyn dla Wojewódzkiego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Kolejna kompromitacja Ryszarda Petru. To jego polityczny koniec [FOTO]

Koszulka z kościotrupem wzbudziła liczne kontrowersje. Wielu skojarzyła sie z tragicznym momentem w historii relacji Polsko – Ukraińskich. Chodziło mianowicie o kwestie rzezi wołyńskiej. Koszulka była w barwach flagi oddziałów banderowskich, które pozbawione honoru mordowały polską ludność cywilną, a w tym głównie bezbronne kobiety, dzieci oraz starców. Czy o to chodziło zespołowi Haydamaky?

Kontrowersyjne show Wojewódzkiego w TVN

Niestety program Wojewódzkiego opiera się od samego początku na skandalach i atakach wobec swoich gości oraz ich wartości.  Do dziś pamiętamy,  jak w Kuba Wojewódzki show doszło do włożenia polskiej flagi w psie odchody. Dlatego, to właśnie od tamtego momentu Wojewódzki stał się wrogiem numer jeden dla polskiej prawicy i środowisk patriotycznych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Poglądy Kuby Wojewódzkiego

Wojewódzki nie kryje się ze swoimi poglądami.  Dlatego w 2015 roku udowodnił,  to w bardzo dosadny sposób zapraszając przed drugą turą wyborów Bronisława Komorowskiego,  którego szansę na zwycięstwo z Andrzejem Dudą malały z każdym dniem.  Mimo tak szerokiej promocji kandydata PO.

W Kuba Wojewódzki show (TVN) skandal, Haydamaky drwi z naszej historii. Kuba już nie raz udowadniał wspierając PO, czy szokując na Instagram, co o tym myśli
Fot.: Kuba Wojewódzki, zrzut ekranu/ Instagram
W Kuba Wojewódzki show (TVN) skandal, Haydamaky drwi z naszej historii. Kuba już nie raz udowadniał wspierając PO, czy szokując na Instagram, co o tym myśli
Fot.: Kuba Wojewódzki, zrzut ekranu/ Instagram

Najnowsze informacje:

Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)

20 tysięcy Polaków wyszło na ulicę stolicy! To sprzeciw wobec ustawy 447! [WIDEO]

Agnieszka Holland uderza ponownie w rząd PiS. To usłyszał cały świat!

Dziennikarz TVN zgaszony przez Wojciecha Cejrowskiego! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Patryk Jaki punktuje Trzaskowskiego i Żakowskiego. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Kuba Wojewódzki TVN

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.