Kurdej-Szatan wywołała skandal. Tak ostro dawno nie było (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi i przez to też kolejny raz wywołała skandal. Po ogłoszeniu wyników przez sondażownie exit aktorka zaczęła świętować.

„Zenek Martyniuk nie żyje”. Szokujący artykuł pojawił się w sieci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jej entuzjazm nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Pod jej wpisem na Instagramie pokazało się mnóstwo komentarzy niekoniecznie przychylnych. Gwiazda postanowiła tak tego nie zostawiać i wdała się z internautami w ostrą pyskówkę.

Kolejny skandal z Kurdej-Szatan w roli głównej

Zważywszy na fakt, że Barbara Kurdej-Szatan przez głośne wypowiadanie poglądów musiała słono zapłacić miiędzy innymi swoja obecnością w mediah, nie dziwi fakt, że z wypiekami na twarzy czekała na obwieszczenie pierwszych wyników. Zaraz po tym jak ujawniono pierwsze dane na instagramowym koncie Kurdej-Szatan pojawiło się entuzjastyczne nagranie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Frekwencja 73 proc. Frekwencja większa niż w 1989 r. Świadczy to o tym, jak bardzo zniszczyli nam kraj. Polacy! Piękna mobilizacja” – wykrzyczała Barbara.

Nagranie jakie umieściła w sieci Barbara Kurdej-Szatan nie spotkało się jednak z entuzjazmem odbiorców. Na jej konto weszło mnóstwo osób wypominając jej między innymi aferę ze Strażą Graniczną i wieloletnią współpracę z TVP. 

„Jak to się stało ze w tym tak bardzo zniszczonym kraju… ludziom zyje sie lepiej, Polacy wracaja masowo do tego zniszczonego kraju….????”, „To co teraz nie fałszowali już wyborów?”, „Proszę mi pokazać te zniszczenia?” – zaczęli w komentarzach kąsać antyfani Barbary Kurdej-Szatan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Afera na profilu Kurdej-Szatan – ostra odpowiedź do komentujących

Jeden z komentarzy na tyle zabolał Kurdej-Szatan, że ta postanowiła ostro na niego odpowiedzieć, wdając się w pyskówkę. 

„Tej Pani to już podziękujemy. Jak pracowała w TVP, to było wszystko dobrze, a jak opluła polski mundur i ją zwolnili, to taka koalicyjna się zrobiła. Żenada” – napisał jeden z internautów.

„Pracować w TVP to ja zaczęłam za starych rządów. A jak PiS doszedł do władzy i zaczęli wprowadzać te swoje szokujące ustawy — od początku chodziłam na marsze! Od początku mówiłam, co mi się nie podoba! Ale — po pierwsze byłam tam pierwsza! Po drugie — Kurski dopiero się rozkręcał… A jak już czuli się umocnieni i wiedzieli, że wygrają kolejną kadencję, to w 2019 r. zwolnił mnie jednego dnia z prowadzenia wszystkich trzech programów i innych koncertów. Bo właśnie — byłam niewygodna i właśnie mówiłam głośno, co mi się nie podoba. Więc bzdury piszesz, bo nic nie wiesz” – odpisała Kurdej-Szatan. 

Na tym jednak nie poprzestała, bowiem Barbara Kurdej-Szatan wdała się w pyskówkę z kolejnym internautom.

„To w końcu sfałszowali te wybory? Bo tak zamęt siałaś” – poszła zaczepka w komentarzu.

„Nie siałam zamętu, tylko zalecam ostrożność, Słoneczko! I udostępniałam to, co ludziom się przytrafiało. O tym, co mi się przytrafiło przez te dwa lata, też jeszcze kiedyś dokładniej opowiem — uważam, że ludzie powinni wiedzieć” – odpisała wściekła Kurdej-Szatan. 

Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi i przez to też kolejny raz wywołała internetowy skandal.
Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi i przez to też kolejny raz wywołała internetowy skandal.

To także Cię może zainteresować:

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →