Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki TVN. To jeden z najbardziej popularnych pracowników stacji telewizyjnej TVN. Dziennikarz zyskał popularność dzięki między innymi swojemu programowi, który jest przeprowadzany w bardzo oryginalnej formule. Opiera się ona przede wszystkim na udziale w programie znanych osobowości ze świata kina, telewizji, a nawet polityki, t dlatego Show Kuby Wojewódzkiego od lat gromadzi milionową widownię przed ekrany. Wojewódzki orientacja, Wojewódzki Bilguun, Kuba Wojewódzki gejem?

Kontrowersyjny Kuba Wojewódzki TVN

CZYTAJ TEŻ: Unia pogrąża polski projekt! Kolejne polskie koncerny idą pod nóż

Kuba Wojewódzki od czasu do czasu pisze dla tygodnika „Polityka”, dlatego też nieraz na łamach gazety zdarzało mu się zdradzić bardzo wrażliwe sekrety swoich znajomych ze świata show-biznesu. Tak było i tym razem, a najnowszą ofiarą Wojewódzkiego stał się komik Ariunbataara Bilguun, który niedawno wziął rozwód. Ten aspekt stał się głównym tematem tekstu gwiazdy TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Do TVP powraca legendarny teleturniej! Miliony widzów w euforii

Informacja Kuby Wojewódzkiego o byłym przyjacielu

Wojewódzki w swoim tekście oznajmił całej Polsce wiadomość o rozwodzie dawnego kolegi po fachu ze stacji TVN. Nie przebierał w słowach i uderzył bezpośrednio w najbardziej popularnego obywatela Mongolii w naszym kraju. Gwiazdor całą sytuację skomentował w następujący sposób:

Kuba Wojewódzki gejem? Wojewódzki orientacja, Wojewódzki Bilguun, Kuba Wojewódzki TVN
Fot.: Kuba Wojewódzki (jaka jest jego orientacja?) i Bilguun Ariunbataar, screen/ YouTube

Najbardziej znany człowiek z Mongolii, showman Bilguun Ariunbataar rozstał się ze swoją partnerką i matką swojego dziecka. Życzę odwagi. Znam kilku mężczyzn po rozwodzie. Śpią jak dzieci. Budzą się co godzinę i płaczą – napisał Wojewódzki. Był to mocny cios, dla showmana z Mongolii.

Wojewódzki gejem?

Wojewódzki z pewnością spodziewał się kontry ze strony Bilguuna, jednakże nie zdawał sobie sprawy z jej rozmiarów. Były najbardziej popularny komik stacji TVN uderzył w najbardziej wrażliwe kwestie związane z Kubą Wojewódzkim. Dlatego komik poruszył kwestie łysienia byłego dziennikarz muzycznego oraz jego orientacji seksualnej, która miała ulec zmianie.

– Najbardziej ukrywający swoją łysinę i orientację człowiek w Polsce, showman Kuba Wojewódzki wciąż nie rozstał się ze swoją partnerką. Znam kilku mężczyzn, którzy byli kiedyś w związkach z kobietami. Dziś śpią przy boku innych mężczyzn. Budzą się co godzinę i cieszą się, że w końcu znaleźli odwagę. Wszystko przed Tobą Kuba… chyba – odpowiedział dziennikarzowi na Facebooku Bilguun.

Co się dzieje z Bilguunem?

Bilguun w ostatnim czasie zmagał się ze sporymi problemami finansowymi, dlatego aby z nich wyjść podejmował się wielu zleceń. Przede wszystkim starał się opierać na tym, na czym zyskał największą popularność. Chodzić tu przede wszystkim o działalność komika. Bilguuna epizodycznie mogliśmy oglądać między innymi w TVP 1, gdzie występował w programie muzycznym „Jaka to Melodia”.

TO CIE MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Izrael tego nie daruje. Były minister powiedział co myśli o roszczeniach Tel Avivu
Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
To koniec Biedronia? Gigantyczna afera pogrąża jego partię
Nowe informacje ws. śmierci Pawła Adamowicza. Jest kolejny oskarżony
Taniec Gessler wygrał internety! To trzeba zobaczyć (Film)

, , ,