Nergal pokazał zdjęcie ze szpitala. Przerażający widok

Adam Nergal Darski pokazał na swoim profilu na portalu Instagram zdjęcie, które przeraziło jego fanów, pochodzi z czasów, gdy wokalista był chory na nowotwór i przechodził chemioterapię, lider zespołu Behemoth miał białaczkę. Nergal leży na nim na łóżku w szpitalu.

Nergal postanowił uczcić 10 rocznicę wygranej walki z nowotworem, publikując na swoim profilu na Instagramie, zdjęcie ze szpitala z czasów kiedy przechodził chemioterapię. Wprawił tym część fanów w przerażenie. Myśleli oni, że wokaliście zespołu Behemot coś się stało i znajduje się teraz w szpitalu.

Adam Darski słynie z kontrowersji, które towarzyszą jego karierze od początku. Sama stylizacja zespołu Behemoth bazuje na tym, żeby wzbudzić kontrowersję. Dodatkowo wokalista nie przebiera w słowach i nie ma dla niego tematów tabu podczas wywiadów. Wielką popularność przyniósł mu z pewnością także związek z Dodą.

To właśnie wtedy wokalista poważnie zachorował. W 2010 roku Adam Darski usłyszał wyrok, wykryto u niego białaczkę. Walka o zdrowie okazała się dla niego najtrudniejszym momentem w życiu. Dlatego po dziesięciu latach od tych wydarzeń gwiazdor estrady postanowił podzielić się z fanami przemyśleniami na ten temat.

Nergal w szpitalu, pokazał przerażające zdjęcie

Adam Nergal Darski pokazał na Instagram zdjęcie w szpitalu, które przeraziło fanów, pochodzi z czasów gdy był chory na nowotwór lider zespołu miał białaczkę
Adam Nergal Darski pokazał na Instagram zdjęcie w szpitalu, które przeraziło fanów, pochodzi z czasów gdy był chory na nowotwór lider zespołu miał białaczkę. Screen/ Instagram

„Niedługo minie 10 lat od mojej choroby. Białaczka była moim wrogim pasażerem na gapę, ale na szczęście pozbyłem się jej. Tak, tak, tak… Na zdjęciu jestem ja, podczas chemioterapii”

– wyznał szczerze Adam Nergal Darski.

Czytaj też: Wzrost liczby zarażonych w Polsce: najnowsze dane

Fani zasypali go momentalnie wieloma ciepłymi komentarzami, ciesząc się razem z nim, tym że udało mu się wyzdrowieć. Jednak część wyraziła swoje zaniepokojenie, nie rozumiejąc dlaczego artysta pokazał zdjęcie ze szpitala. Jednak inni użytkownicy Instagrama szybko wyjaśnili im kontekst tej sytuacji.

źródło: Pomponik

Polecamy także:

Świątczak przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Bednarek ujawnił prawdę o The Voice. Tego nikt nie wiedział

Woźniak-Starak zdobyła się na koszmarne wyznanie. Okropność

To może Cię również zainteresować:

Jedna z największych na świecie imprez odwołana! To koniec?

„Wzywam każdy rząd!”. Rozpaczliwy apel szefa ONZ

Jak odróżnić grypę od koronawirusa? Fakty mity o COVID-19

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →