Lech Wałęsa w szpitalu! Na czole ma dziwny rysunek

Udostępnij:

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Prezydent opublikował zdjęcie z placówki medycznej, a internauci zwrócili uwagę na nietypowy symbol nad jego okiem.

Lech Wałęsa opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcia wykonane w szpitalu. Były prezydent trafił tam na okresowe badania, które – z tego, co informują media – wyszły pozytywnie.

Wałęsa jest w dobrym humorze, o czym świadczą jego zdjęcia, na których pozuje wspólnie z personelem szpitala. Były prezydent jest uśmiechnięty, a na sobie ma piżamę oraz gustowne kapcie.

______________________________________________________

Andrzej Duda nie wytrzymał! Ta wypowiedzią doprowadził niemieckie media do szału [WIDEO]

______________________________________________________

Kilkanaście godzin później Lech Wałęsa opublikował kolejne zdjęcie ze szpitala. Tym razem pozuje na nim z jedną z członkiń personelu. Czujni internauci zauważyli jednak pewien szczegół, który wyjątkowo ich zaintrygował.

Chodzi o nietypowy symbol, który znajduje się nad jego okiem. „To trzecie oko!” – zażartował jeden z internautów. A Wy macie jakiś pomysł, co to może być?

W ostatnich dniach Lech Wałęsa przeżył spory stres. Wszystko publikację przez Polskie Radio listu, który wysłał do niego w 1993 roku generał Czesław Kiszczak. Komunistyczny generał sugeruje w nim, że wie, iż w przeszłości Wałęsa współpracował ze służbami, jednak twierdzi, że zachowa to w tajemnicy.

Lech Wałęsa twierdzi, że dokument jest fałszywy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sbecy brutalnie zamordowali 16-latka, bo ujawnił wstrząsającą prawdę! Opis tortur przeraża

loading...
,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *