Niesamowita przemiana! Musiał już tak nie wygląda

Udostępnij:

Maciej Musiał i metamorfoza? Gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL zmienił swój wygląd? Na to po części może wyglądać. Fani na portalu instagram zauważyli u Macieja pewien jeden szczegół, który uległ zmianie. Czyżby młody aktor i gwiazda The Voice of Poland postanowił zmienić coś w sobie na stałe, czy to tylko tymczasowa odmiana?

Maciej Musiał i metamorfoza?

CZYTAJ TEŻ: Owsiak nie wytrzymał! Histerycznie zaatakował PiS ze sceny. Te słowa słyszała cała Polska

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, który stawiał swoje pierwsze kroki w aktorstwie w serialach TVP takich jak Ojciec Mateusz czy Rodzinka PL. Musiał w najbliższym czasie ma również wystąpić serialu Netflix — Wiedźmin. Bez wątpienia gra w tak dużej produkcji przetworzy mu dodatkowej popularności.

Maciej Musiał i metamorfoza? Gwiazda TVP i The Voice of Poland pochwalił się zmianą na portalu instagram. Fani pod wrażeniem.
Maciej Musiał i metamorfoza? Gwiazda TVP i The Voice of Poland pochwalił się zmianą na portalu instagram. Fani pod wrażeniem.

Musiał niedawno zamieścił na swoim profilu na portalu instagram zdjęcie, na którym fani zauważyli pewne zmiany w jego wyglądzie. Chodzi przede wszystkim o kolczyk znajdujący się w uchu aktora. Fani zaczęli snuć z tego powodu pytania — czemu aktor zdecydował się na taką zmianę? Czy może jest to po prostu charakteryzacja na potrzeby jednej z ról w filmie? Tego do końca nie wiemy.

View this post on Instagram

Sturm und Drang

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w PO! Popularny polityk opozycji trafił do więzienia

Kim jest Maciej Musiał?

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenie, który zasłynął z gry w takich serialach jak Ojciec Mateusz czy Rodzinka PL. Na dodatek młody aktor pracuje również w roli prezentera telewizyjnego w muzycznym show TVP — The Voice of Poland. Maciej ma dopiero 24 lata, lecz już dysponuje sporym bagażem doświadczenia, który niedawno zaowocował mu przyznaniem angażu do serialu firmy Netflix pt. Wiedźmin.

POLECAMY:

Skawiński ujawnia prawdę o Chylińskiej! Fani oburzeni!
Wzruszająca mowa Morawieckiego! Reakcje Powstańców? Bezcenne! (wideo)
Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

, , , ,