Tajemnica włosów Gessler odkryta. Rozczarowanie

Udostępnij:

Włosy Magdy Gessler to z pewnością jedna z rzeczy dzięki której jest rozpoznawalna niemal wszędzie. Poznaliśmy tajemnicę, która skrywa się za bujną fryzurą gwiazdy TVN i programów „kuchenne rewolucje”, a także „MasterChef”. Fani na portalu Instagram dywagowali na ten temat już od dawna.

Magda Gessler i jaj włosy są od jakiegoś czasu sprawą do debaty dla fanów śledzących ją na Instagramie. Po publikacji jej zdjęć z wakacji zastanawiają się, czy stosuje on sztuczne doczepki podczas zdjęć na planach zdjęciowych, bo fryzura na wyjeździ prezentowała się zupełnie inaczej.

CZYTAJ TEŻ:Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz

Wielu celebrytów poprawia sobie wygląd, żeby lepiej wypadać w obiektywie kamery, w przypadku Magdy Gessler miałyby to być jej piękne loki, które jak się okazuje mogą być sztuczne. Fani przyglądając się jej zdjęciom z wakacji zauważyli, że loki znanej restauratorki nie prezentują się już tak okazale, a także jest ich zdecydowanie mniej. Dlatego wysnuli przypuszczenie, że musi stosować jakieś sztuczne upiększacze.

Włosy Gessler są źródłem wielu dyskusji w mediach społecznościowych

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, MasterChef, TVN) jej włosy są tematem dyskusji na portalu Instagram. Fani zastanawiają się, czy są naturalne.
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

W sieci można znaleźć wypowiedź stylisty, który miał kiedyś współpracować z Magdą Gessler i twierdzi on, że jej naturalne włosy są za słabe, dlatego używali sprowadzanych prosto z Chin doczepek.

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, MasterChef, TVN) jej włosy są tematem dyskusji na portalu Instagram. Fani zastanawiają się, czy są naturalne.
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Po tych doniesieniach sama prowadząca „Kuchenne rewolucje”, a także jurorka w „MasterChef” w TVN postanowiła odnieść się do sprawy. kategorycznie zaprzeczyła, że używa jakichkolwiek sztucznych doczepek, a fryzura, którą prezentuje w swoich show jest całkowicie naturalna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowska kusi w sieci! Odsłoniła za dużo!

Fani nie dali jednak do końca wiary w twierdzenia swojej idolki i dalej doszukują się różnic między jej fotografiami. W mediach społecznościowych, na profilach restauratorki jest to jeden z głównych tematów. A wy co sądzicie? Magda Gessler faktycznie stosuje sztuczne dopinki, żeby jej fryzura wyglądała bardziej okazale?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan zdradziła kto będzie jej partnerem w „TzG”!
Paweł Kukiz wyszedł podczas wywiadu! Puściły mu nerwy (wideo)
Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!
Kurdej Szatan zobaczyła partnera w „Taniec z Gwiazdami” i zaczęła wrzeszczeć na producentów

, , , , ,