Adamowicz szokuje w PE! Wprost oskarża Polskę

Udostępnij:

Magdalena Adamowicz to wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie miasta Gdańsk, którym był Paweł Adamowicz. Aktualnie jest ona europosłem z ramienia Platformy Obywatelskiej (PO). Adamowicz miała już okazję do przemowy w PE. W jej wypowiedzi nie zabrakło niestety ataków pod adresem Polski oraz sugestii łączących śmierć jej męża z przekazem telewizji publicznej. 

Z trwogą stwierdzam, że to właśnie w moim kraju, w Polsce, prawo jest łamane, a także nadużywane ciągle. Ostatnie dwa bardzo ważne przykłady to afera w Ministerstwie Sprawiedliwości, na czele którego stoi w jednej osobie minister sprawiedliwości i prokurator generalny, pod którego nadzorem działała fabryka trolli. Nie może być zgody na nadużywanie przez władze środków represyjnych, poniżania, budowania atmosfery linczu. Mówiła Magdalena Adamowicz.

CZYTAJ TEŻ: Roxie Węgiel pokazała wyprawkę szkolną. Nie zostawili na niej suchej nitki

Kiedy kłamstwa, oszczerstwa i hejt stanowią narzędzie wykorzystywane przez urzędników państwowych i publiczne media, to wkraczamy do najczarniejszych kart historii. Dodała Euro-posłanka PO podczas wystąpienia w PE.

Paweł Adamowicz został zamordowany podczas WOŚP, teraz jego żona komentuje to w PE

Magdalena Adamowicz (PO) o hejcie w PE, mówiła też jak zginął jej mąż Paweł Adamowicz, który był prezydentem miasta Gdańsk.
Magdalena Adamowicz (PO) o hejcie w PE, mówiła też jak zginął jej mąż Paweł Adamowicz, który był prezydentem miasta Gdańsk.

Nie jest tajemnicą, że moja rodzina, szczególnie mój mąż, został zamordowany z powodu takich działań, a także mowy nienawiści w styczniu tego roku. Polski rząd nie wykonuje też prawomocnych wyroków sądów sądów w stosunku do KRS. Powiedziała dalej, komentując sposób w jaki zginął jej mąż Paweł Adamowicz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojciechowska wychodzi za mąż? To zdjęcie ją zdradziło

Łamanie praworządności jest najbardziej niebezpieczną bronią, która może zniszczyć Europę. Podkreśliła na koniec Adamowicz.

źródło: wPolityce

Tagi: Paweł Adamowicz, Magdalena Adamowicz, Gdańsk, PO, PE

POLECAMY:

Wiśniewski twierdził że mieli romans? Przerwała milczenie
Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia
Anna Mucha pokazała się bez majtek. Jej film robi furorę w sieci
Szokujące wyznanie matki Przybylskiej! Mrozi krew w żyłach…
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

, , , ,