Roxie Węgiel pokazała wyprawkę szkolną. Nie zostawili na niej suchej nitki

Roxie Węgiel tak samo jak każda inna 14 latka w tym kraju ma już pierwszy tydzień w szkole za sobą, teraz na portalu Instagram młoda piosenkarka postanowiła zaprezentować jak wygląda jej wyprawka szkolna. Zwyciężczyni „The Voice Kids” (TVP), a także konkursu „Eurowizja junior” nie spodziewała się chyba jak bardzo narazi się tym sowim fanom, którzy zaatakowali ją bez litości.

Na swoim koncie na Instagramie Roxie Węgiel postanowiła podzielić się tym jak wygląda jej wyprawka do szkoły. Młoda piosenkarka, zwyciężczyni muzycznego show stacji telewizyjnej TVP „The Voice Kids”, a także konkursu „Eurowizja junior”, który odbywał się w zeszłym roku w Mińsku na Białorusi, nie spodziewała się takiej reakcji swoich wiernych fanów.

CZYTAJ TEŻ: Wojciechowska wychodzi za mąż? To zdjęcie ją zdradziło

Roksana chciała podzielić się tym, co będzie w tym roku zabierała ze sobą do szkoły. Nie spodziewała się jednak, że pod zdjęciem, na którym widać ją z plecakiem, a także zeszytami, posypie się lawina negatywnych komentarzy.

Roxie Węgiel oraz jej wyprawka szkolna

Roxie Węgiel pokazała jak wygląda jej wyprawka szkolna. Zwyciężczyni The Voice Kids (TVP) i Eurowizja junior spotkała się z hejtem na Instagram.
Roxie Węgiel pokazała jak wygląda jej wyprawka szkolna. Zwyciężczyni The Voice Kids (TVP) i Eurowizja junior spotkała się z hejtem na Instagram.

Młoda gwiazda estrady tak jak każda inna 14 latka rozpoczęła już zajęcia w szkole. Chciała się pochwalić swoim nowym plecakiem i przyborami szkolnymi. Z pewnością nie spodziewała się takiego ataku na nią ze strony fanów. Którym nie podoba się, że Roxie będzie miała w tym roku indywidualny tok nauczania. Jest to spowodowane natłokiem koncertów.

Wyprawka szkolna Roxie Węgiel wywołała burzę w sieci

„Po co ci plecak, skoro nie chodzisz do szkoły?”

„I tak nie masz czasu na naukę. To tylko zwykły lans”

„Haha, kupiłaś tylko po to, żeby wstawić zdjęcie?”

„Chcesz, żeby dzieciaki kupowały to, co niby sama nosisz…”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski twierdził że mieli romans? Przerwała milczenie

Roksana Węgiel nie raz przyznawała, ze natłok obowiązków związanych z rozwijającą się karierą sprawia, że trudno pogodzić jej naukę z występami. Mimo, że nigdy nie miała problemu z ocenami. Trzeba jednak zaznaczyć, że oprócz części negatywnych komentarzy, było też dużo, które ją wspierają.

źródło: Instagram

Tagi: Roxie Węgiel, wyprawka szkolna, Instagram, The Voice Kids, TVP

POLECAMY:

Gąsiewska pijana? Wrzuciła zdjęcie, które dało do myślenia
Anna Mucha pokazała się bez majtek. Jej film robi furorę w sieci
Szokujące wyznanie matki Przybylskiej! Mrozi krew w żyłach…
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani
Aktor porno w „Love Island”! Nie ma żadnych hamulców

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →