Magdalena Środa skrytykowała PiS i instytucję Kościoła

Magdalena Środa w swoim najnowszym wpisie na portalu Facebook ponownie postanowiła zaatakować PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz program „Rodzina 500 plus”.

To nie pierwsza taka sytuacja, w której w roli głównej postanowiła wystąpić wykładowczyni etyki na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak tym razem wpis Magdaleny Środy wywołał jeszcze większe kontrowersje. Czy to już jest typowa mowa nienawiści lewicowych środowisk?

Czytaj też: Nowe ognisko koronawirusa. Zakażonych może być dużo więcej. Zarazili się w niespodziewanym miejscu

Magdalena Środa na portalu Facebook atakuje PiS, kościół oraz beneficjentów programu „Rodzina 500 plus”

Magdalena Środa to zdeklarowana działaczka lewicowa i feministyczna. Od wielu lat nie kryje się ze swoimi skrajnie lewicowymi poglądami. Tak było i w dzisiejszym przypadku. Środa zamieściła na Facebooku wpis na temat PiS, kościoła oraz programu „500 plus”. Stwierdziła w nim między innymi, że „Elbanowscy, Caritas i inne przykościelne rodziny oraz organizacje dostaną niemałe pieniądze na zapładnianie Polek w ramach tradycyjnej rodziny”. To jednak nie wszystko.

Zobacz również: Co się stało z grobem Kory? Odwiedzający cmentarz doznali szoku

500 plus nie przyniosło ani jednego sukcesu demograficznego więc może kościelna propaganda sprawi cud! Miliony z naszej wspólnej podatkowej kasy pójdą więc na kolejną fanaberię PiS marzącej o milionach nowych rodaków (tylko katolików!!) wzmacniających siły zbrojne Macierewicza (bo właśnie zgłosił takie zapotrzebowanie)” – dodaje Środa.

Magdalena Środa w swoim wpisie na portalu Facebook postanowiła zaatakować PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz beneficjentów programu "Rodzina 500 plus".
Magdalena Środa w swoim wpisie na portalu Facebook postanowiła zaatakować PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz beneficjentów programu „Rodzina 500 plus”.

Źródło: Fronda

Polecamy także:

Dagmara z „Królowych Życia” z twarzą we krwi. Fani zamarli

Wstrząsające słowa w TVP. Padły poważne oskarżenia wobec Donalda Tuska

Nagle rząd wprowadził pilne zmiany. Obowiązują od dziś i dotyczą każdego

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →