MAKABRA! Koszmar 16-latki. Gwałcili ją, torturowali i więzili. Gdy policja weszła do piwnicy zobaczyła obok niej torebkę świąteczną a w niej…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

16-letnia dziewczyna z New Jersey została znaleziona w piwnicy domu w Auburn. Obok niej leżała taśma klejąca, zużyte prezerwatywy, żelazko, garnek z wodą i świąteczna torebka wypełniona po brzegi włosami. Miejsce, w którym nastolatka była przetrzymywana, policjant określił jako „komnatę tortur, przypominająca salę przesłuchań”.

Według prokuratorów nastolatka została odebrana w pobliskim Leominster w Boże Narodzenie i zabrana do Auburn przez 23-letnią Krystal Lugo i 19-letniego Yulenya Ortiza. W piwnicy w Auburn była przywiązana do krzesła i torturowana przez dwa dni. 16-latka została znaleziona 27 grudnia po tym, jak detektywi otrzymali wskazówki od dwóch informatorów na temat dziewczyny potrzebującej pomocy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Policjant, George Vranos obecny podczas interwencji powiedział, że nastolatka płakała, kiedy poprosił ją o zdjęcie czapki. Miała wygoloną głowę. W tym samym czasie zauważył, że tuż obok niej stoi świąteczna torebka z jej włosami, a dalej taśma klejąca, do której również były przyklejone włosy. – Jej włosy były w świątecznej torbie – powiedział detektyw Eric Dyson dla „Boston Herald” .

W piwnicy nastolatka została wielokrotnie zgwałcona, przypalana papierosami i rozgrzanym żelazkiem. Przy szyi miała przyklejoną maczetę. Dziewczyna podczas przesłuchania powiedziała, że dostała papierosa z marihuaną, a następnie została kilkakrotnie napadnięta seksualnie przez kolejne osoby. Policja poinformowała, że w różnych częściach domu znaleziono używane prezerwatyw.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Wydaje się jednak, że domniemany napad w domu rankiem 27 grudnia jest tym, co spowodowało, że czwórka trzymała nastolatkę w „komnacie tortur” – powiedzieli prokuratorzy. Otóż, jak zeznali sprawcy, dwóch uzbrojonych mężczyzn rzekomo wtargnęło do domu w Auburn około 6 nad ranem, domagając się marihuany. Oddali dwa strzały w sufit. Policja stwierdziła, że ofiara została uwięziona przez podejrzanych po tym, jak doszli do wniosku, że 16-latka wiedziała, kto był odpowiedzialny za najście w domu. Wtedy właśnie przed domem doszło między Krystal Lugo i 16-latką do szarpaniny, którą zauważyli sąsiedzi. Sprawcy nie wiele myśląc zaciągnęli ofiarę do piwnicy i przywiązali do krzesła za pomocą taśmy samoprzylepnej. Napastnicy przykleili również maczetę przy jej gardle, podczas gdy ją przesłuchiwali. Poprzez tortury próbowali wyegzekwować od niej odpowiedź.

23-letnia Krystal Lugo, jej 19-letni brat Christopher Lugo, 22-letni Yariel Torres-Abee i 19-letni Yulenya Ortiz zostali oskarżeni o szereg przestępstw, w tym porwanie i napaść. Christopher Lugo został dodatkowo oskarżony o gwałt. Cała czwórka nie przyznała się do winy w czwartek. Sąd Okręgowy w Worecester zarządził, że sprawcy zostaną zatrzymani w areszcie aż do przesłuchania. Bez możliwości opuszczenia za kaucję.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →