Brutalna prawda o Bieniuku wyszła na jaw. Gliwińska przerwała milczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Martyna Gliwińska zdecydowała się wyznać prawdę w serwisie Instagram, na temat tego kim dla niej w tym momencie jest Jarosław Bieniuk.

W ostatnim czasie głośno było o potencjalnym powrocie Jarosława Bieniuka do jego dawnej i przyjaciółki, a także partnerki Martyny Gliwińskiej. Przypomnijmy, że to właśnie Gliwińska wspierała Bieniuka w ciężkim momencie po śmierci matki jego dzieci i ukochanej, aktorki Anny Przybylskiej. Po jakimś czasie przyjaźń przerodziła się w coś więcej i nieoficjalnie para zaczęła się spotykać. Efektem tego była ciąża Gliwińskiej. Martyna urodziła syna, Kazia, cztery miesiące temu. od tego czasu media zastanawiają się, czy ojciec dziecka uczestniczy w jego wychowaniu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Podsiadło dopiekł Kindze Dudzie zmieniając słowa piosenki! Mocne słowa do córki prezydenta (wideo)

Martyna Gliwińska zdecydowała się wyznać prawdę na Instagram, kim dla niej jest Jarosław Bieniuk.

Wiele wskazywało na to, że faktycznie Gliwińska i Bieniuk są z powrotem razem. Jakiś czas temu pisaliśmy, że Jarosław zaakceptował swoją rolę jako ojciec Kazia i chce uczestniczyć w jego wychowaniu. Na dowód tego w mediach społecznościowych, w serwisie Instagram opublikowane zostały zdjęcia z odwiedzin u Gliwińskiej Bieniuk wraz z rodziną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Łukaszenka uciekł z Mińska? Porażające doniesienia mediów

Jak się jednak okazuje prawda może być zupełnie inna. Ostatnio Martyna Gliwińska opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie z nad polskiego morza. Pozuje na nim ze swoim synkiem Kaziem. Jeden z internautów postanowił zapytać ją dlaczego nie spędza wakacji razem z Jarkiem skoro są rodziną. Jej odpowiedź może was zaszokować.

„Kocham przyjeżdżać tu od wielu lat, a teraz jestem tu z moim niebieskookim Kaziem” – napisała pod postem Gliwińska.

Sytuację postanowił wykorzystać jeden z użytkowników Instagrama i zadał nurtujące go pytanie.

„Pani Martyno, a czemu nie jeździ pani na wakacje z Jarosławem i jego dziećmi? Przecież jesteście już rodziną” – zapytał internauta zmartwiony, że na zdjęciach niema Jarka.

„Nie jesteśmy” – krótko odpowiedziała Martyna Gliwińska.

Podczas, gdy Gliwińska spędza wakacje w Chałupach, Bieniuk wraz z dziećmi i przyjaciółmi, Natalią Siwiec i jej rodziną, spędzają czas w słonecznej Hiszpanii. To jasno pokazuje, że Martyna i Jarek jednak nie są w związku.

View this post on Instagram

PEŁNIA SZCZĘŚCIA??NAJLEPIEJ!

A post shared by N?tH (@nataliasiwiec.official) on

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Pilne: Zamieszki na Białorusi. Są ofiary. Dantejskie sceny na ulicach (wideo)

Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

Na „Mamrocie” zbija fortunę! Jej sklep znają wszyscy Polacy. Poznajcie Panią Krysię

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →