Mazurek uciszył Lubnauer jednym zdaniem. To trzeba zobaczyć! (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mazurek Lubnauer. Posłanka już ponad rok sprawuje władze w Nowoczesnej, która z każdym miesiącem stacza się w przepaść polskiej sceny politycznej. Należy jednak pamiętać, że Katarzyna Lubnauer nie miała łatwego zadania, przejmując ugrupowanie po Ryszardzie Petru, który prócz swojej własnej osoby skomponował również własne ugrupowanie. Mazurek RMF FM

Mazurek Lubnauer w RMF FM

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przewodnicząca Nowoczesnej była niedawno gościem w Radiu RMF FM, gdzie jej partnerem w dyskusji był Robert Mazurek.
Posłanka mogła się spodziewać, iż dyskusja do najłatwiejszych należeć nie będzie. Lubnauer starała się poprowadzić ją we własnym stylu, jednakże nie spodobało się Robertowi Mazurkowi.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mazurek Lubnauer o wyborach europejskich

Katarzyna Lubnauer, RMF, Mazurek RMF FM, Mazurek Lubnauer
Katarzyna Lubnauer, RMF, Mazurek RMF FM, Mazurek Lubnauer

Rozmowa przeprowadzana w radiu RMF FM dotyczyła m.in. zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego, w których Nowoczesna startuje z list tzw. Koalicji Europejskiej. Pani Lubnauer starała się usilnie przekazać słuchaczom, oczywisty fakt, że próg wyborczy wynosi 5 procent.

To nie spodobało się prowadzącemu, który natychmiast poprosił o powrót do ważnych tematów, jednakże jedna z liderów Koalicji Obywatelskiej szła uparcie w zaparte. Nie miała zamiaru zmieniać tematu rozmowy.

Pani poseł, czy możemy porozmawiać o polityce?– zapytał.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ocenie sytuacji Katarzyny Lubnauer, to był najlepszy moment, aby zaatakować nielubianego przez siebie dziennikarza i zarzucić mu kłamstwa.

Ja nie lubię jak są nieprawdy mówione – skomentowała.

Niestety, nie spodziewała się, że Robert Mazurek w genialny sposób skontruje jej twierdzenie.

O matko, to jak się musi Pani czuć we własnym ugrupowaniu? – skwitował Mazurek.

Upadek Nowoczesnej

Nowoczesna aktualnie znajduje się na skraju upadku, dlatego ugrupowanie, które na początku bieżącej kadencji sejmu miało być nową alternatywą dla PiS okazało się w ostateczności polityczną porażką. Powodów całej sytuacji jest wiele, jednakże w pierwszej kolejności zawinił czynniki lidera, czyli Ryszarda Petru. Powtarzające się wpadki i kompromitację doprowadziły Nowoczesną na skraj upadku.

Olbrzymi dług Nowoczesnej

Aktualnie dług Nowoczesnej wynosi ponad 2 miliony złotych, jednakże przyczyną takiej sytuacji są błędy wewnątrz partii. Doprowadziły do odebrania byłemu ugrupowaniu Ryszarda Petru subwencji partyjnej, dlatego dosyć spora część struktur partii w terenie uległa likwidacji. W takiej dosyć nieciekawej sytuacji z ugrupowania odeszło wielu posłów. Na pokładzie tonącego statku pozostała kapitan Lubnauer oraz kilku wiernych jej kompanów.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Tagi: Katarzyna Lubnauer, RMF, Mazurek RMF FM, Mazurek Lubnauer

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →