Wiśniewski pogrąża Wojewódzkiego. Zadał mu pytanie ws, „Nic się nie stało”


Michał Wiśniewski
i Kuba Wojewódzki po premierze filmu „Nic się nie stało” w TVP, którego twórcą jest Sylwester Latkowski raczej nie będą przyjaciółmi.

Zobacz również: Obrzydliwy atak Tuska na rząd! Internauci wściekli przypomnieli niewygodne fakty

Znany piosenkarz kolejny raz wypowiedział się na temat reakcji dziennikarza TVN na temat swojego wątku poruszonego we wspomnianym wcześniej materiale.

Dzisiejszy komentarz Michała Wiśniewskiego padł w wywiadzie z Marcinem Cejrowskim w programie „Kwarantanna Live”. To tam lider zespołu Ich Troje odniósł się ponownie do reakcji Kuby Wojewódzkiego.

Michał Wiśniewski i Kuba Wojewódzki po premierze filmu „Nic się nie stało”

Nie milkną komentarze po premierze filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego z poprzedniego tygodnia. W materiale został poruszony przede wszystkim wątek dotyczący sytuacji w sopockim klubie „Zatoka Sztuki”, gdzie miało dochodzić do wykorzystania nieletnich dziewcząt w celach seksualnych oraz towarzyskich.

W materiale padły również nazwiska znanych osób ze świata show biznesu, które miały styczność z „Zatoką Sztuki” i nawet broniły klub przed atakami. Jedną osób, która tam często bywała, był dziennikarz TVN – Kuba Wojewódzki.

Czytaj też: To koniec Wałęsy? Były prezydent w sądzie. Prawda wyjdzie na jaw

Wojewódzki po materiale Latkowskiego zapowiedział mu pozew w sądzie. Na tą błyskawiczną reakcję Kuby Wojewódzkiego zareagował Michał Wiśniewski.

Przecież Kuba Wojewódzki jest osobą niewinną. Każdy z nas jest niewinny, dopóki nie udowodni mu się winy. (…) Czy Latkowski pokazał coś, co nie jest prawdą? Kuba Wojewódzki bywał w „Zatoce Sztuki”, jak i milion innych ludzi. Ja też mogłem tam być. Więc wystarczy prosty komentarz: „nie widziałem” [co tam się dzieje – przyp.red.], that’s it

– mówi Wiśniewski.

Według Michała Wiśniewskiego, Kuba Wojewódzki uważa się za osobę nietykalną.

Polecamy także: Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

Kuba Wojewódzki ma się po prostu za osobę absolutnie nietykalną (…) Wychodzę z założenia, że Kuba jest inteligentnym facetem zgrywającym przygłupa. Jeśli jest inteligentny, to powinien inteligentnie zareagować. Straszenie sądem? (…) Tu nie było nawet inwektyw

– mówił piosenkarz.

Michał Wiśniewski i Kuba Wojewódzki po premierze filmu "Nic się nie stało" w TVP, którego twórcą jest Sylwester Latkowski raczej nie będą przyjaciółmi.
Michał Wiśniewski i Kuba Wojewódzki po premierze filmu „Nic się nie stało” w TVP, którego twórcą jest Sylwester Latkowski raczej nie będą przyjaciółmi./ screen YouTube

źródło: Instagram

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →