Niemcy przerażeni! Tajemnicze zniknięcie kilku tysięcy „młodocianych uchodźców”

Jak wynika ze statystyk Federalnego Urzędu Kryminalnego (BKA) niemieckie urzędy poszukują ponad 5000 uchodźców zarejestrowanych jako osoby niepełnoletnie i pozostające bez opieki dorosłych. Osoby te w ciągu ostatnich dwóch lat przyjechały do Niemiec i po zarejestrowaniu ślad po nich zaginął.

Niemieckie urzędy poszukują 5288 osób, które zarejestrowały się w Niemczech jako niepełnoletni migranci, nieposiadający żadnej opieki dorosłych. Napisał o tym „Osnabruecker Zeitung”, który twierdzi, że urzędnicy stracili ich z oczu zaraz po zarejestrowaniu.

Dokładna identyfikacja ich jest utrudniona, bowiem większość nie posiada żadnych dokumentów.

Z danych BKA wynika, że w grupie „zagubionych młodocianych migrantów” ponad 4300 to osoby w wieku 14-17 lat, a około tysiąca nie ukończyła jeszcze 13 lat.

„Po dokonaniu rejestracji dalszy ich los jest nieznany – czytamy w „Osnabruecker Zeitung”.

Jest prawdopodobne, że część z nich samodzielnie uciekła do swoich rodzin lub przyjaciół w Niemczech, ale także za granicę. Ani BKA, ani odpowiedzialne urzędy, nie dysponują informacjami dotyczącymi tego, ilu z nich już po zniknięciu dopuściło się łamania prawa.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →