Miasto na skraju szaleństwa! Najpierw wirus, teraz to…

Koronawirus w USA: Nowy Jork to najbardziej poszkodowane miasto w Stanach Zjednoczonych, miasto jest na skraju szaleństwa przez pandemię i wyjące non stop syreny. Aktualnie najbardziej dotkniętym państwem przez koronawirusa są Stany Zjednoczone.

Czytaj też: Koronawirus to przy tym nic: Nowa wizja Jackowskiego

Liczba zakażonych wynosi tam już ponad 300 tysięcy i z każdą następną godziną staje się coraz większa.

Aktualnie cały świat wzmaga się z pandemią koronawirusa. Najbardziej dotkniętym państwem są aktualnie Stany Zjednoczone,  gdzie do tej pory odnotowano ponad 3000 tysięcy przypadków zachorowań na koronawirusa oraz 8515 zgonów.

W tej sytuacji najbardziej obciążony działaniem pandemii jest Nowy Jork,  gdzie poprzedniej doby stwierdzono od początków pandemii  aż 1500 zgonów. Niestety podawanie aktualnych dokładnych liczba w tej sytuacji jest bezcelowe,  ponieważ ulegają one zmienię co kilka godzina.

Koronawirus wykańcza Nowy Jork

Ze skutkami pandemii muszą się także zobaczyć mieszkańcy NY, którzy nie są chorzy. W ich przypadku chodzi przede wszystkim o syreny,  które cały czas słychać na nowojorskich ulicach. Niestety tego typu dźwięki mogą rodzić u mieszkańców metropolii bardzo przykre wspomnienia z przeszłości. – Syreny wyją dzień i noc.

Zamknięcie okien nic nie daje – piszą czytelnicy “New York Post” na fejsbukowym profilu wydawnictwa. – Człowiek ma wrażenie, że jest w samym sercu wojny. Czy ktoś może to zatrzymać? – piszą wykończeni mieszkańcy Nowego Jorku.

Zobacz również: Monika Olejnik ujawniła list od Marii Kaczyńskiej. To był skandal!

Nie ulega wątpliwości,  że mieszkańcy NY mają bardzo złe wspomnienia z dźwiękiem syren roznoszącym się po ulicach. Trauma po 11 września 2001 nawet po prawie dwóch dekadach jest wciąż żywa. Skojarzenia z tamtą tragedią nasuwają się same.

Koronawirus w USA: Nowy Jork to najbardziej poszkodowane miasto w stanach, miasto jest na skraju szaleństwa przez pandemię i wyjące non stop syreny
Koronawirus w USA: Nowy Jork to najbardziej poszkodowane miasto w stanach, miasto jest na skraju szaleństwa przez pandemię i wyjące non stop syreny

Źródło: Wirtualna Polska

Polecamy także:

Nowe wiadomości o córce Kowalskiej! Lekarze podjęli decyzję

Rząd podjął decyzję. Wojsko wkracza do akcji

To już wojna pomiędzy TVN a TVP! Kolejny szokujący materiał

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →