Nowe wiadomości o córce Kowalskiej! Lekarze podjęli decyzję

Podano nowe wiadomości o córce Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska zachorowała na koronawirus, przebywała w szpitalu w Wielkiej Brytanii, w śpiączce, jaki jest teraz jej stan zdrowia?

Czytaj też: Kammel wyleci z TVP jak Kurdej-Szatan? Niepokojące wieści

Kilka tygodni temu znana wokalistka, Kasia Kowalska apelowała w mediach o pozostanie młodzieży w domach, żeby nie roznosić koronawirusa. Jako przykład podała swoją córkę, która znajduje się w szpitalu w Wielkiej Brytanii.

Kasia podkreślała później, że ma utrudniony kontakt ze szpitalem w Londynie i nie ma praktycznie żadnych informacji odnośnie bieżącego stanu zdrowia swojej córki Oli. Może liczyć jedynie na krótki telefon co kilka dni od obsługi szpitala.

„Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, ze szpitala, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. (…) Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Więc kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu”

– wyznała jakiś czas temu zrozpaczona Kasia Kowalska.

Lekarze podali nowe wiadomości o córce Kasi Kowalskiej

Kilka dni temu Kasia Kowalska podała w mediach społecznościowych informację, która spowodowała, że fani piosenkarki odetchnęli z ulgą. Ola wracała już podobno powoli do zdrowia.

„Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali, dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za nami”

– napisała niedawno w mediach społecznościowych wokalistka.

Zobacz również: Rekord zachorowań, kolejne zgony. Ministerstwo podało dane

Teraz najnowszymi informacjami postanowiła podzielić się anonimowo znajoma Kasi Kowalskiej, w wywiadzie udzielonym Super Expressowi wyznał, że Ola odzyskała w końcu przytomność i mimo, że nadal jest słaba , powoli dochodzi do siebie.

„Odzyskała przytomność. Jest jeszcze bardzo słaba, ale powinno być już tylko coraz lepiej. Wprowadzenie w stan śpiączki było po to, by ją podleczyć, a intubowanie, żeby płuca odpoczęły. Pewnie niedługo zostanie odłączona od aparatury, aby mogła zacząć jeść samodzielnie i wracać do sił”

– zdradza znajoma Kasi Kowalskiej w rozmowie z Super Expressem.

Podano nowe wiadomości o córce Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska zachorowała na koronawirus, przebywała w szpitalu w śpiączce, jaki jest teraz jej stan zdrowia?
Podano nowe wiadomości o córce Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska zachorowała na koronawirus, przebywała w szpitalu w śpiączce, jaki jest teraz jej stan zdrowia? Screen/ YouYube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

Wstrząsające wyznanie Foremniak! To był koszmar

Gąsiewska wystąpiła nago w nowym filmie. Odważne sceny

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →