Sonda: Czy jesteś za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej? ZAGŁOSUJ

Obowiązkowa służba wojskowa w Polsce, czy powinno nastąpić jej przywrócenie? Takie pytanie dziś zadajemy państwu w naszej sondzie. Przypominamy, że obowiązek odbycia służby został zdjęty w 2008 roku, dokładnie 3 sierpnia. Tak więc zbliżając się do rocznicy tego wydarzenia zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Zobacz również: Mroczne organizacje- Towarzystwo Thule i jego tajemnice

3 sierpnia 2008 roku w Krakowie Bogdan Klich wraz z Donaldem Tuskiem poinformowali o tym, że znika ten dla wielu wtedy uciążliwy obowiązek.

Od tamtego wydarzenia minęło 12 lat. Czy coś się w tym temacie zmieniło? Czytając informacje przekazywane sobie w mediach społecznościowych szczególnie tych „po prawej stronie”, można odnieść wrażenie, że gro Polaków byłoby za przywróceniem obowiązkowej służby.

Obowiązkowa służba wojskowa w Polsce

Jako argumenty za podawane są często: budowanie mocnego i niezłomnego charakteru, nauczanie obowiązkowości, podstawowe przygotowanie. Nie raz pewnie słyszeliście z ust starszych osób, że „ten to powinien pójść do wojska, od razu by go nauczyli”.

Czytaj też: To koniec Szpaka? Spełnia się właśnie najgorszy scenariusz. Fani są załamani

Przeciwnicy natomiast twierdzą, że powrót obowiązkowej służby może nam jedynie zaszkodzić własnie przez „przymus” który jest wpisany w to rozporządzenie. Według sceptyków nie każdy nadaje się nawet na podstawowe przeszkolenie wojskowe, obawiają się również powrotu brutalnej „fali”, o której swojego czasu było bardzo głośno.

Dziś oczyszczamy głowę ze wszystkich tych argumentów i pytamy państwa wprost: Czy jesteście państwo za tym aby powróciła obowiązkowa służba wojskowa?

>>>>>ZAGŁOSUJ!<<<<<<

Polecamy także:

Popularny produkt z Lidla skażony. Nie jedz go pod żadnym pozorem

Ministerstwo przypomina! Od dziś panują nowe zasady. Nie każdy o tym wie

Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →