Patryk Jaki powiedział co sądzi o „Margot” w TVN. Dziennikarza zamurowało

Patryk Jaki zaskoczył w TVN dziennikarza komercyjnej stacji gdy nazwał Michała „Margot” Sz. „bandytą”. To bardzo nie spodobało się Grzegorzowi Kajdanowiczowi. Aktualny poseł do Parlamentu Europejskiego nie pierwszy raz zaskoczył swoją wypowiedzią, która mocno odbiegała od narracji, która jest na co dzień spotykana w TVN. Polityk z ramienia Prawa i Sprawiedliwości nie krył swojego braku sympatii dla działacza LGBT – Michała Sz. znanego pod pseudonimem „Margot”.

Po tym wywiadzie na polityka Prawa i Sprawiedliwości posypały się gromy szczególnie ze strony zwolenników opozycji. Uznano, że słowa jakie wypowiedział Jaki były mocno nie na miejscu i uprzedziły mające dopiero nadejść fakty.

Zobacz również: Masz to w domu lub ogrodzie? Może być warte majątek. Płacą nawet 100 tysięcy złotych za próbkę

Patryk Jaki zaskoczył w TVN dziennikarza wypowiadając się o Margot

W pewnym momencie programu polityk Prawa i Sprawiedliwości nazwał Michała „Margot” Sz. „bandytą”. To bardzo nie spodobało się Grzegorzowi Kajdanowiczowi.

Czytaj także: Tyle zarabiają najbliżsi współpracownicy Kaczyńskiego! Prawda wyszła na jaw

Nieco ostrożniej powinien pan szafować słowem „bandyta” w odniesieniu do kogoś, kto nie jest skazany żadnym prawomocnym wyrokiem sądu. Przyzna pan, mówię co do zasady zwrócił uwagę prowadzący.

A tu się z panem akurat nie zgodzę, dlatego że wszyscy na nagraniu widzieliśmy, że ten człowiek jest bandytą. Dlatego dla mnie jest bandytą, a jeżeli pan ma jakieś wątpliwości, to pan myśli, że to nagranie jest zmontowane…tłumaczył Jaki.

Nie, ja nie mam wątpliwości, bo ja też widziałem nagranie. Natomiast ja czekam i wydaje mi się, ze wszyscy powinniśmy poczekać na prawomocny wyrok sądu w tej sprawie odparł Kajdanowicz

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Czytaj również:

To koniec TVN? Wyszła gigantyczna afera. Prezes wyleciał na bruk

Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →