Wywiad Górniak przerwała policja! O co chodzi?

Edyta Górniak to jedna z gwiazd TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Piosenkarka od lat jest na samym szczycie w polskiej branży muzycznej. W ubiegłym roku Donatan i Edi tworzyli teledyski i najnowsze utwory gwiazdy. Aktualnie aktorka tworzy z DJ-em Groomym. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że w ubiegłym roku jeden z wywiadów piosenkarki został przerwany przez policję.

Edyta Górniak wraca na szczyt w TVP

CZYTAJ TEŻ: Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!

Edyta Górniak to jedna z gwiazd TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Piosenkarka od lat nie schodzi ze szczytu popularności i co roku stara się wypromować jakiś hit. W ubiegłym roku wicemistrzyni Eurowizji z 1995 roku tworzyła z Donatanem. W tym roku wybór padł na DJ’a Groomego we współpracy, z którym powstał teledysk „Król”. Utwór jest aktualnie mocno promowany przez wokalistkę i mogliśmy go usłyszeć choćby na Top Sopot Festiwal 2019.

Policja przerywa wywiad Edyty Górniak

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Serial Zniewolona to plagiat? Reżyser tłumaczy zarzuty

Rok temu Edyta Górniak razem z Donatanem odbyli trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Przed jednym z występów piosenkarka udzielała wywiadu dla polskich mediów, lecz w pewnym momencie rozmowa została przerwana. Na nagraniu, które trwa lekko ponad dwie minuty widzimy, jak w pewnym momencie piosenkarka przerywa wywiad z powodu interwencji… policjanta.

Edyta Górniak to gwiazda TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Gwiazda udzieliła wywiadu,  który przerwała policja.
Edyta Górniak to gwiazda TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Gwiazda udzieliła wywiadu, który przerwała policja.

Co słychać u gwiazdy?

Przede wszystkim Edyta Górniak ponownie jest bardzo popularna. Od dłuższego czasu piosenkarkę możemy ujrzeć w telewizji TVP, gdzie jest jedną z jurorów programu muzycznego The Voice of Poland. Artystycznie również trzeba przyznać, że Edyta Górniak nie próżnuje. W zeszłym roku artystka tworzyła razem z producentem Donatanem. W tym roku nagrywa z DJ-em Groomym. Jej singiel „Król” jest jednym z hitów tegorocznych wakacji.

POLICJA przerywa wywiad z Górniak

POLECAMY TAKŻE:

M jak miłość bez Kurdej Szatan?! To już pewne!
Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali
Potwierdziło się najgorsze! Znaleziono ciało Piotra Woźniak Staraka!
Bieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół
Gessler nie do poznania! Jej dieta zdziałała cuda!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →