Potwór z Loch Ness odnaleziony! Jednak istnieje? (foto)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fakt.pl: Potwór z Loch Ness foto. Jest częścią popkultury już od dziesiątek lat. Nessie rozbudza wyobraźnię milionów tak samo jak Yeti, czy Wielka Stopa. Jednak dotychczas nie posiadamy wystarczających dowodów na potwierdzenie istnienia tych istot. Teraz uległo to zmianie. Młody Kanadyjczyk twierdzi, że zrobił zdjęcie potwora z Loch Ness, tylko że w rzece w Kanadzie. Niewyjaśnione zjawiska, Nessie, jezioro Loch Ness

Potwór z Loch Ness w Kanadzie!

Jak relacjonuje 17 letni Matthew D’Amico, ze strachu włosy stanęły mu dęba, gdy ujrzał potwora wynurzającego swój łeb z rzeki, podczas spaceru w kanadyjskiej dziczy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Włosy stanęły mi dęba. Byłem zdumiony tym, co dostrzegłem w wodzie”. Relacjonuje nastolatek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polsat: Świat według Kiepskich kryje w sobie sekret. Ujawniono jaki!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pierwsze wzmianki o potworze żyjącym w jeziorze Loch Ness sięgają jeszcze początków chrześcijaństwa na ziemiach szkockich. Św. Kolumba, który nauczał chrześcijaństwa Piktów żyjących na tych terenach. Miał uratować jednego z nich przed potworem, około roku 565 n.e.

Przez setki lat było wiele wzmianek o dziwnych stworzeniach z jeziora Loch Ness, ale popularność teoria ta odzyskała w połowie XIX wieku. Wtedy to wielu ludzi znów zaczęło widywać potwora, a gazety w Wielkiej Brytanii szybko podjęły temat.

Według opisów Nessie cechuje długa szyja zakończona paszczą najeżoną ostrymi zębiskami. Do tego widywana jest w kilku wersjach, nieraz ma kilka, a czasami tylko jeden garb na grzbiecie. Dotąd jednak nikt nie potrafił udowodnić ostatecznie istnienia potwora z jeziora Loch Ness.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TAKŻE: Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę

Młody Matthew usilnie twierdzi, że zauważył istotę złudnie podobną do Potwora z Loch Ness wynurzającego się z rzeki Bow. Wszystko miało miejsce podczas wycieczki po Parku Narodowym Banff w prowincji Alberta w Kanadzie. Chłopak zauważył potwora podczas wycieczki krajoznawczej.

Potwór z Loch Ness foto – czy to Nessie?

Fakt.pl: Potwór z Loch Ness foto, niewyjaśnione zjawiska, Nessie, jezioro Loch Ness. Zrobiono zdjęciem słynnemu potworowi z Loch Ness?
Fakt.pl: Potwór z Loch Ness foto, niewyjaśnione zjawiska, Nessie, jezioro Loch Ness. Zrobiono zdjęciem słynnemu potworowi z Loch Ness?

„Po godzinnej wędrówce wraz z siostrą zrobiliśmy sobie przerwę na wzgórzu. Mieliśmy wspaniały widok na rzekę Bow. Nagle zobaczyliśmy coś, co wyglądało jak prehistoryczne, pływające zwierzę. Natychmiast zrobiłem zdjęcia. Oceniliśmy je z siostrą i doszliśmy do tego samego wniosku – potwór z Loch Ness”. Jasno stwierdza Matthew D’Amico.

„Sądzę, że mam najdokładniejsze zdjęcia potwora z Loch Ness od czasu fotografii z 1933 roku. Kiedy pokazałem moim bliskim zdjęcia, oni również byli zdumieni i pomyśleli o tym samym. Zdecydowanie wygląda jak potwór z Loch Ness”. Relacjonuje dalej 17-latek.

ZOBACZ TEŻ: Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie

Opiekunowie, którzy przybiegli na miejsce nie zdążyli już zobaczyć potwora, który zdążył już skryć się pod powierzchnią wody. Ale po obejrzeniu zdjęć zrobionych przez młodzieńca nie mają złudzeń, że jest to Potwór z Loch Ness.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Papież Benedykt XVI w fatalnym stanie. Jest bardzo źle
Wojewódzki zaatakował Kaczyńskiego! Sympatycy PiS wściekli
Grabowski ostro o widzach serialu „Świat według Kiepskich”
Rosja składa Polsce propozycję! Chodzi o rurociąg

Fakt.pl: Potwór z Loch Ness foto, niewyjaśnione zjawiska, Nessie, jezioro Loch Ness

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →