Przerażająca wizja Jackowskiego! Czeka nas coś strasznego, ucierpią wszyscy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowa, przerażająca wizja Jackowskiego dotyczy absolutnie wszystkich bez wyjątku, słynny jasnowidz z Człuchowa poruszył istotny temat jakim jest bieda w Polsce i na świecie, która według jego przepowiedni wkrótce czeka nas wszystkich.

Zobacz również: Skandal z Hołownią w roli głównej! Nie zostawiła na nim suchej nitki

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wizje jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego nie raz się sprawdzały. Wyjątkowo dobrze mu idzie przewidywanie tego co stanie się w Polsce. Jego najnowsza wizja nie napawa optymizmem.

Wypowiedział się on na temat braku pokory i biedy, która wkrótce może nas wszystkich dotknąć.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ogólnie żyjemy teraz w sposób taki dość zamożny. Ja pamiętam, moja matka była sprzątaczką, sprzątała w szkole podstawowej, tam gdzie się uczyłem. Często chodziłem matce pomagać. W dzień byłem w szkole, a popołudniami chodziłem i mamie pomagałem sprzątać. (…) Jak moja mama szła z tej pracy, był wieczór, zapracowana, nie raz wracałem z nią, to szliśmy do sklepu w Człuchowie. Jak ja się cieszyłem, jak mama kupiła konserwy, puszki rybne, masło, chleb”

– zaczął Jackowski.

Czytaj też: Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego

Po nostalgicznym wstępie ciągnął dalej, już w bardziej pouczającym tonie.

„To były o wiele trudniejsze czasy. Ludzi naprawdę na mało było stać. Byliśmy szczęśliwi, ale czasy były trudne. Nikt nie powiedział, że takie czasy nie wrócą. Oczywiście w dobie tego, co się dzieje w dobie technologii, przemysłu żyje nam się dużo lepiej, ale nic nigdy nie mamy na zawsze”

– stwierdził jasnowidz.

Dalej Jackowski przekonywał, że politycy doskonale zdają sobie sprawę z tego co się dzieje.

„W dużej mierze zatraciliśmy pokorę do otaczającej nas rzeczywistości, do ludzi rzeczywiście nielicznych, ale biednych. My im coś z litości damy, ale my ich nie przytulimy do siebie, my z nimi nie porozmawiamy. Oni nie nadążyli w tym pędzie szczurów. Możemy im coś rzucić, żeby nie byli głodni”

– powiedział ostro Jackowski i dodał po chwili.

„Ta mądrość nazywa się upokorzeniem, Ta mądrość nazywa się głód, Ta mądrość nazywa się lęk przed jutrem, Ta mądrość nazywa się jestem gorszy od wielu z Was. Od takich ludzi możemy się bardzo wiele nauczyć, bo tak naprawdę przez ten dobrobyt wyalienowaliśmy się z takiego myślenia, że nie daj Bóg możemy zachorować, możemy cierpieć, możemy być biedni”

– kontynuował swój wywód jasnowidz z Człuchowa.

Politycy o wszystkim wiedzą?

Na samym końcu smutne i przerażające podsumowanie mówiące o tym, że politycy doskonale sobie zdają sprawę co nas wszystkich czeka.

„My teraz zapomnieliśmy, jak to smakuje. My teraz uważamy, że taka sytuacja to jest przegrana życia. Nie. My musimy zrozumieć, że tak jest, że to nic nie jest na zawsze. Ja nie mam złudzeń. Obserwując naszych polityków, oni wiedzą, że sytuacja idzie trudna i próbują nam to jakoś między zdaniami powiedzieć. Na razie to do nas nie dociera”

– zakończył Jackowski.

Nowa wizja Jackowskiego dotyczy absolutnie wszystkich bez wyjatku, słynny jasnowidz z Człuchowa poruszył istotny temat jakim jest bieda w Polsce
Nowa wizja Jackowskiego dotyczy absolutnie wszystkich bez wyjatku, słynny jasnowidz z Człuchowa poruszył istotny temat jakim jest bieda w Polsce

źródło: Interia, youtube

Polecamy także:

Latkowski znowu uderza w Szyca. Zarzucił mu potworną rzecz!

Tusk zaatakował rząd PiS. Internauci mu tego nie darowali

Życie Wojewódzkiego jest zagrożone? Właśnie wydał fortunę. Wiemy ile

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →