Jackowski powiedział co czeka Trzaskowskiego. Będzie skandal?

Rafał Trzaskowski i tajemnicza kobieta: Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa, który ostatnio stał się bardzo aktywny w mediach. Niedawno wypowiadał się między innymi na temat koronawirusa I skutków,  które może przynieść dla Polski oraz świata.

Czytaj też: Górniak zrównana z ziemią! Upokorzona przed całą Polską

Dziś jednak jasnowidz skupia się bardziej na tematach politycznych,  które również w bardzo wysokim stopniu interesują jego fanów. Ostatnio Jackowski wyznał na kogo zasługuje w najbliższych wyborach, a teraz wskazał co czeka w najbliższym czasie jednego z kandydatów. Chodzi dokładnie o prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski i tajemnicza kobieta: Krzysztof Jackowski zdradził nową wizję

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa. Z jego usług od bardzo wielu lat korzysta polska policja oraz liczne grono osób prywatnych. Sławę mężczyzna zyskał dzięki olbrzymiej pomocy w poszukiwaniu osób zaginionych.

Można powiedzieć,  że sprawy kryminalne są jego wizytówką,  lecz prócz tego tematu jasnowidz z Człuchowa wypowiada się często również na tematy związane ze sprawami społecznymi oraz dotyczącymi polityki. Tak było i tym razem,  a nową wizja wizjonera dotyczy Rafała Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski niespodziewanie został kandydatem Koalicji Obywatelskiej na stanowisko prezydenta Polski. W wyścigu prezydenckim zastąpił on Małgorzatę Kidawa-Błońską. Teraz zdaniem Krzysztofa Jackowskiego – życie prezydenta Warszawy ma odmienić kobieta.

Ta kobieta będzie bardzo sympatyczna i przystojna. Nie będzie stara, najwyżej ok. 60 lat. I właśnie ona stanie przy boku prezydenta Trzaskowskiego, ożywi jego wizerunek oraz jego kadencję

mówił w drugiej części swojej wizji jasnowidz.

Zobacz również: Kaczyński pokazał środkowy palec Grodzkiemu? Szczęki opadają

Następnie dodaje:

Dotychczas prezydentura Trzaskowskiego wydaje mi się dość bezbarwna, blada. Ale jego wizerunek, jego odbiór niespodziewanie się zmieni, ożywi. I sprawi to kobieta!

powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Rafał Trzaskowski i tajemnicza kobieta: Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa, który ostatnio stał się bardzo aktywny w mediach.
Rafał Trzaskowski i tajemnicza kobieta: Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa, który ostatnio stał się bardzo aktywny w mediach./ screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Potwierdzono to czego lekarze obawiali się najbardziej. Chodzi o COVID-19

Kowalska zwariowała? Najpierw oszustwo i wyzwiska, a teraz to!

Wojewódzki komentuje sytuację w Trójce. Zwrócił się do Niedźwieckiego

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →