Jest reakcja Rosji na uchwałę polskiego Sejmu! Będzie gorąco

Udostępnij:

Nauka została przez polski Sejm ogłoszona herezją, a zwolenników faktów historycznych oskarżono o czary – tak Maria Zacharowa, rzeczniczka rosyjskiego MSZ skomentowała uchwałę polskiego sejmu w sprawie kłamstw władz Rosji na temat historii dotyczącej wydarzeń z II wojny światowej. Jest reakcja Rosji na ruchy parlamentarzystów, kością niezgody jest ii wojna światowa i uchwała polskiego Sejmu.

„Powstaje wrażenie, że – jak w czasach inkwizycji – nauka została przez polski Sejm ogłoszona herezją, a zwolenników faktów historycznych Sejm oskarżył o czary. Właśnie tak ideologia zwycięża nad prawdą” – napisała Maria Zacharowa w mediach społecznościowych.

„Jeśli polski Sejm wątpi w jego decyzje, to trzeba to zadeklarować. Istnieje kwalifikacja dla tego rodzaju podejścia: jest to rewizja rezultatów II wojny światowej” – stwierdziła Zacharowa.

Jest reakcja Rosji – powodem uchwała polskiego Sejmu

Jest reakcja Rosji na ruchy parlamentarzystów, kością niezgody jest ii wojna światowa i uchwała polskiego Sejmu, Maria Zacharowa mówi wprost
Jest reakcja Rosji na ruchy parlamentarzystów, kością niezgody jest ii wojna światowa i uchwała polskiego Sejmu, Maria Zacharowa mówi wprost

Polacy posłowie w uchwale stwierdzili, że:

„Sejm Rzeczpospolitej Polskiej potępia prowokacyjne i niezgodne z prawdą wypowiedzi przedstawicieli najwyższych władz Federacji Rosyjskiej próbujących obciążać Polskę odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej” – stwierdzono w uchwale.

„Wielkości narodu oraz stosunków między państwami nie można budować na kłamstwie i fałszowaniu historii, dlatego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej jest zobowiązany przypomnieć, że do wybuchu II wojny światowej doprowadziły dwa ówczesne mocarstwa totalitarne: hitlerowskie Niemcy i stalinowski Związek Sowiecki” – dodane w dokumencie.

Źródło: wp

POLECAMY TAKŻE:

Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?

Polecamy również:

Filip Chajzer zalicza kolejną potężną wpadkę! TVN mu tego nie wybaczy!
Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni
Miód i czosnek, czyli najlepszy, naturalny antybiotyk! Zobacz jak go przygotować i jakie ma właściwości

loading...