Kożuchowskiej puściły nerwy! Urządzili jej piekło

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska odtwórczyni głównej roli w serialu emitowanym w TVP „Rodzinka.pl” (dawniej „M jak Miłość) zaskarbiła sobie sympatię fanów. Wszystko sposobem w jaki wciela się w Natalię Boską. Popularność aktorki mocno wzrosła odkąd na stałe zagościła w produkcji Telewizji Polskiej. Również w jej mediach społecznościowych, m.in. na portalu Instagram, przybyło wielu obserwujących. Teraz zaskarbiła sobie jeszcze więcej fanów dzięki temu, że kożuchowska przyznała jak ważna jest w jej życiu wiara.

W związku z rosnącą popularnością, dawniej rola w „M jak Miłość” teraz kolejny serial w TVP, wzrosło zainteresowanie jej osobą, również w mediach społecznościowych, m.in. na portalu Instagram . To z kolei w naturalny sposób zwiększyło też ilość chętnych na przeprowadzenie z nią wywiadu. Właśnie w jednym z nich postanowiła mocno się otworzyć. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że przyniesie jej to tyle problemów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

GORĄCY TEMAT: Czy Gessler ma romans? Prawda wyszła na jaw

Rozmowa z dziennikarzem dotyczyła wiary. Okazało się wówczas, że Małgorzata Kożuchowska jest osobą, dla której wiara jest bardzo ważna. Zdradziła, że regularnie chodzi do kościoła. Była jedną z niewielu polskich aktorek, które tak otwarcie i z taką pasją mówiły o swojej miłości do Boga.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kożuchowska (Rodzinka.pl) stwierdza, mam dość, wiara to moja sprawa!

Kożuchowska wiara, (dawniej M jak Miłość) odtwórczyni głównej roli w serialu TVP "Rodzinka.pl" zaskarbiła sobie sympatię fanów, zobacz więcej na Instagram.
Fot.: Małgorzata Kożuchowska, wiara (Rodzinka.pl), zrzut ekranu/ YouTube

To właśnie wtedy zaczęły się jej problemy. Z jednej strony zaskarbiła sobie jeszcze więcej sympatii ze strony osób podobnie jak ona wierzących i znalazła się nagle na podium tzw. „prawej strony” społeczeństwa, natomiast z drugiej zaczęto jej robić pod górkę.

Małgorzata Kożuchowska skarżyła się, że jest nazywana „katolką” i „sekciarą”. Środowisko aktorskie, które w przeważającej większości ma poglądy lewicowe nie zostawiało na niej suchej nitki, dlatego w końcu nie wytrzymała i powiedziała „dość”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Andrzej Piaseczny ripostuje lewicę! Powiedział im to wprost!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Czyli, że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem? Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora?” – mówiła rozgoryczona dla portalu Jastrząb Post.

Zdradziła, że jest traktowana jak trędowata i nie była w stanie pojąć jaki wpływ jej wiara ma na to jakim jest aktorem. Dodała też, że ona sama nigdy nie wpadła by na to, aby wieszać na kimś psy. Tym bardziej z powodu jego wiary, dlatego że to po prostu nieludzkie.

Kończąc wypowiedź, Małgorzata Kożuchowska wyznała, że ma dość pytań o wiarę, dlatego że uważa iż jest to prywatna i bardzo osobista sprawa każdego człowieka. Tym bardziej nie powinna mieć wpływu na „być albo nie być” w przestrzeni publicznej.

A wy? Co sądzicie na ten temat? Małgorzatę Kożuchowską spotkało to właśnie dlatego, że zdecydowała się na takie wyznanie? Więcej z życia byłej gwiazdy „M jak Miłość” (TVP) zobaczysz na jej profilu na portalu Instagram.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło
Skazany za usiłowanie zamachu nie żyje! Znaleźli go martwego w celi
Szokujące doniesienia o synu Wiśniewskiego! Naprawdę to zrobi?
Spot na rocznicę zaprzysiężenia Dudy. Musisz to koniecznie zobaczyć! (wideo)
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.