Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki znika z TVN? Były dziennikarz muzyczny zaczął być rozpoznawalny dzięki sukcesowi programu Idol w stacji Polsat. Obecnie Kuba Wojewódzki prowadzi swoje własne show w stacji TVN, jednakże nie wiadomo jak długo to potrwa. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie popularnym Talk- Show słabnie, bowiem oglądalność leci na łeb, na szyję. Czy dojdzie do takiego momentu, że pozostaną mu tylko fani odwiedzający jego Instagram?

Dodatkowa praca Kuby Wojewódzkiego

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojewódzki oprócz pracy w telewizji od czasu do czasu lubi coś napisać. Jego teksty możemy przeczytać w między innymi tygodniku Polityka. Kuba wyraża na łamach gazety swoje poglądy związane z wieloma kwestiami. Wojewódzki ma również za sobą napisaną książkę — biografię, gdzie zdradza swoje największe życiowe sekrety i plany.

Kuba Wojewódzki znika z TVN? Oglądalność programu spada pomimo, że Instagram pęka w szwach, powrot do Polsat może być konieczny
Fot.: Kuba Wojewódzki (TVN), screen/ YouTube

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące doniesienia o synu Wiśniewskiego! Naprawdę to zrobi?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki znika z TVN? Oglądalność spada? Co na to Polsat?

Wojewódzki, zanim przybył do TVN, był bardzo popularnym dziennikarzem wśród widzów stacji Polsat. To właśnie na antenie tej stacji Wojewódzki był jednym z jurorów programu Idol, który w najlepszych dla siebie czasach bił rekordy popularności. Niestety program w pewnym momencie stracił widza. Społeczeństwo szybko zmieniło swoje upodobania. Oglądalność Idola w pewnym momencie radykalnie spadła. Aktualnie tak samo się dzieje w przypadku show Kuby Wojewódzkiego w TVN. Statystyki niestety nie przemawiają na korzyść gwiazdora TVN.

– Premierowe odcinki 26. serii „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN oglądać można we wtorki o godz. 22.30, począwszy od 26 lutego br. Trzy pierwsze z nich obejrzało średnio 911 tys. osób, co zapewniło stacji 11,08 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,42 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Wiek Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki ma już 55 lat. Dlatego jego wiek oraz dotychczasowe statystyki oglądalności programu muszą zmuszać władzę TVN do pewnej refleksji nad przyszłością jego, oraz show. Niestety żadna z tych kwestii nie napawa zbytnim optymizmem. Wiemy, kiedy celebryta odejdzie z TVN. Ten czas się zbliża coraz większymi krokami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Założyłem sobie kiedyś, że poprowadzę swój program do sześćdziesiątki. W tym porcie prawdopodobnie zakończę swoją przygodę medialną – napisał Wojewódzki. Jeżeli dziennikarz dotrzyma słowa to z anteny, zniknie w 2023 – w tym roku w sierpniu skończy właśnie 60 lat. Zobacz także jego profil na portalu Instagram.

POLECAMY:

Spot na rocznicę zaprzysiężenia Dudy. Musisz to koniecznie zobaczyć! (wideo)
Mucha zszokowała Gessler! Jej reakcja – bezcenna
Odnaleziono nowych świadków rzezi na Wołyniu! Wstrząsające
Szokujące wyznanie ws. śmierci Andrzeja Leppera! To wstrząs dla całej Polski!
Oto kim jest żona Schulza. Nie uwierzysz!

Tagi: Kuba Wojewódzki, Instagram, TVN, Polsat

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →