Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gąsiewska, aktorka młodego pokolenia, która swoją markę w zawodzie zaczęła wyrabiać od najmłodszych lat. Mała Wiktoria otrzymała angaż w między innymi filmie Andrzeja Wajdy, czyli Katyń. Produkcją do dziś wzbudza spore emocje z powodu tematu, jaki porusza. Wówczas to Wiktoria Gąsiewska wcieliła się w postać małej córki jednego z oficerów Wojska Polskiego, którzy zostali przetransportowani w głąb Rosji, a następnie bestialsko zamordowani. Teraz Gąsiewska jest jedną z gwiazd Rodzinka.pl (TVP).Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą parę już od ponad dwóch lat, teraz pokazała się prawie nago.

Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska

Polecamy przeczytać: Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualnie kariera Wiktorii opiera się przede wszystkim na grze w serialach. Jednym z nich jest Rodzinka.pl. Produkcja od samego początku emisji cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów telewizji publicznej, jednakże Warto dodać, że aktorka na planie pracuję ze swoim chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim.

Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska Zdrójkowski, Rodzinka.pl TVP, Gąsiewska nago
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ YouTube

Gąsiewska Zdrójkowski – Razem

Para niedawno mogła dać się poznać szerszej publiczności podczas występu w programie Dance Dance Dance, którego emisja odbywała się na jednym z kanałów telewizji publicznej. Para zyskała olbrzymią sympatię widzów, dlatego pewnie ich cotygodniowe występy były jednymi z najwyżej ocenionych w całym programie. Te sukcesy w ostateczności spowodowały zwycięstwo Wiktorii Gąsiewskiej i jej chłopaka w pierwszej edycji tanecznego show.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona

Od tego czasu Wiktoria raczej nie może narzekać na spadek popularności, a wręcz przeciwnie, dlatego widać że jej kariera nabiera rozpędu. Doświadczenie w telewizji uzyskiwane od najmłodszych lat aktualnie zbiera tego swoje żniwa. Aktorka bardzo aktywnie zaczęła się promować na portalu Instagram. Gdzie Gąsiewska prezentuje się prawie nago. W obecnym momencie obserwuje ją ponad 700 tysięcy osób.

Rodzinka.pl TVP : Odważne zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej

Z tego między innymi powodu młoda aktorka wrzuca coraz to bardziej odważne zdjęcia. Czy na jednym z nich, Gąsiewska w końcu odważy się zaprezentować nago? Bez dyskusji trzeba przyznać, że aktorka mimo swojego młodego wieku ma się czym pochwalić. Aktorka wyrzuciła niedawno bardzo odważne zdjęcie w kostiumie bikini. Internauci zastanawiali się, czy oby młoda aktorka nie pokazała zbyt dużo? Ocenę pozostawiamy wam. Zdjęcie z Instagrama.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najnowsze informacje:

Liszowska cała we łzach. Nie mogła tego przewidzieć
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Socha pokazała się nago pod prysznicem! Jeden szczegół wkurzył ludzi (FOTO)
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →