Ryszard Kotys w bardzo złym stanie! Z aktorem „Kiepskich” jest źle

Choroba, na którą cierpi Ryszard Kotys, czyli uwielbiany Paździoch z serialu Świat według Kiepskich, spowodowała, że jego stan zdrowia się znacznie pogorszył.

Świat według Kiepskich regularnie gości w naszych domach już od ponad 20 lat. Przez ten czas serial stał się nierozerwalną częścią naszej popkultury. Natomiast postacie występujące w produkcji zyskały miano kultowych. Z pewnością jedną z nich jest nieznośny sąsiad głównego bohatera Ferdka Kiepskiego, biznesmen z bazaru Marian Paździoch, grany przez Ryszarda Kotys. Panowie oscylują między czysta nienawiścią do siebie, a niemal przyjaźnią, gdy wymaga tego sytuacja. Ich relacja ma obrazować, oczywiście w przerysowany sposób, typowe polskie swady między sąsiadami. Niestety lata mijają, a Ryszard Kotys osiągnął na tyle zaawansowany wiek, że trudno mu dalej wykonywać pracę aktora. Jaki jest stan zdrowia serialowego Paździocha?

Czytaj też: Nowy wirus w Chinach! Są ofiary śmiertelne. Łatwo się zarazić

Stan zdrowia: Ryszard Kotys (Paździoch, Świat według Kiepskich) i jego choroba, jak czuje się aktor?

„Gubię się dosłownie wszędzie. Wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się w mieście… Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Gdy łapię się na tym, że nie wiem, gdzie jestem i dokąd idę, czuję potworny strach. Jestem po prostu przerażony” – opowiedział o schorzeniu z jakim musi się zmagać aktor.

Zobacz również: Andrzej Duda był w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Ujawniono wstrząsające fakty

Aktor ma świadomość mijającego czasu i wie, że zdrowie może mu w każdej chwili nie pozwolić dalej pracować, jednak na razie nie zamierza przestawać grać w serialu Świat według Kiepskich i ma nadzieję, że jeszcze długi czas będzie miał siły żeby wcielać się w Mariana Paździocha.

„Praca pozwala mi zapomnieć o… starości. Jest najlepszym lekarstwem na wszystko!” – stwierdził Ryszard Kotys w jednym z wywiadów, zapytany o swój stan zdrowia.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Szok! Jackowski to przewidział. Słowa mrożą krew w żyłach

Oto pełna lista obostrzeń! Nie o wszystkich powiedzieli podczas konferencji

Połowa Polski objęta pomarańczową strefą! Ostrzeżenie dla wszystkich. Zostańcie w domu

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →