Szok! Jackowski to przewidział. Słowa mrożą krew w żyłach

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wybuch, który miał miejsce w Bejrucie. Wizjoner z Człuchowa podzielił się straszną wizją.

Krzysztof Jackowski uchodzi za dyżurnego jasnowidza w naszym kraju. Dużą rozpoznawalność przyniosły mu wizje przyszłości, którymi dzieli się regularnie w wywiadach, ale także na swoim kanale w serwisie YouTube. Ostatnio jasnowidz z Człuchowa przewidział z dużą dokładnością wyniki wyborów prezydenckich i wygraną Andrzeja Dudy. W zeszłym roku pomógł podobno w odnalezieniu ciała tragicznie zmarłego milioner i producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Jackowski twierdzi, że do tej pory pomógł policji przy ponad 700 sprawach.

Czytaj też: Oto pełna lista obostrzeń! Nie o wszystkich powiedzieli podczas konferencji

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wybuch, który miał miejsce w Bejrucie

Teraz fani Krzysztofa Jackowskiego twierdzą, że ich idol przewidział olbrzymi i tragiczny w skutkach wybuch do jakiego doszło w porcie w stolicy Libanu, Bejrucie. Jackowski kilka dni temu opublikował nagranie, na którym stwierdził, że musi podzielić się straszliwą wizją jaką ostatnio miał. Opowiedział o olbrzymim pożarze w jednym z miast. Zaznaczyła, że nie chodzi o Polskę, ale to wydarzenie będzie miało wpływ na cały świat. Wielu twierdzi, że Pan Krzysztof pod koniec lipca miał na myśli właśnie tragedię z 4 sierpnia w Bejrucie.

Zobacz również: Połowa Polski objęta pomarańczową strefą! Ostrzeżenie dla wszystkich. Zostańcie w domu

„Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski, nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowani do działań militarnych na świecie” – stwierdził w nagraniu opublikowanym na YouTube Krzysztof Jackowski.

Część fanów zwraca jednak uwagę na duże różnice w wydarzeniach, między innymi to że tragedia z wizji ma związek z torami kolejowymi. Dlatego uważają, że Jackowskiemu wcale nie chodziło o wybuch w porcie w Bejrucie, ale o inną tragedię, która ma dopiero nadejść.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Gąsiewska zrzuciła ciuchy! Sporo odsłoniła

Kinga duda ujawniła prawdę… I to w dniu zaprzysiężenia!

Porażające wieści o Staraku! Chcieli to ukryć?

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →