Nie żyje uwielbiany aktor. Lekarze nie byli w stanie go uratować

Śmierć aktora wstrząsnęła wszystkimi, nie żyje Sam Lloyd, prawnik Ted z serialu komediowego „Hoży doktorzy”. Lekarze nie byli w stanie nic zrobić. Sam Lloyd od dawna wzmagał się z bardzo poważna chorobą.

Czytaj też: Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Krótko po narodzinach syna lekarze oznajmili mu, że jest bardzo poważnie chory. Okazało się,  że ma guza oraz nowotwór. Niestety specjaliści w jego przypadku rozkładali ręce z powodu bezradności. Aktor w krótkim czasie dostał przerzutów do kręgosłupa, szczęki,  płuc oraz także wątroby. Zmarł 30 kwietnia.

Sam Lloyd nie żyje

Samuel R. Lloyd to przede wszystkim amerykański aktor i muzyk. Popularność przyniosła mu przede wszystkim kultowa dziś rola prawnika Teda Bucklanda w amerykańskim komediodramacie pod tytułem – „Hoży doktorzy”.

Poza aktorstwem Lloyd był przez wiele lat również wokalistą zespołu The Blanks. Jego zespół występował także w serialu „Hoży doktorzy” pod nazwą The Worthless Peons. W trakcie aktorskiej kariery Lloyda mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak między innymi: „Gotowych na wszystko”, „Seinfeldzie”, „Współczesnej rodzinie” czy „Shameless – Niepokornych”. Aktor pojawił się również w obsadzie „Flubbera”, gdzie partnerował Robinowi Williamsowi czy komedii „Kosmiczna załoga”.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Lloyda wspomniał również jeden z jego kolegów z obsady „Hożych doktorów” – Zach Braff, który określił go: „jednym z najzabawniejszych aktorów, z jakimi miał przyjemność pracować”.

„Ilekroć mieliśmy wspólną scenę, zawsze sprawiał, że pękałem ze śmiechu” – dodał Braff.

Warto również wspomnieć,  że Lloyd był utalentowanym muzykiem. Lloyd był także utalentowanym muzykiem. Od lat występował jako członek wokalnej grupy The Blanks, która w serialu „Hoży doktorzy” występowała jako The Worthless Peons.

Niestety mimo podjętej walki z chorobą Lloyd zmarł 30 kwietnia.

Śmierć aktora wstrząsnęła wszystkimi, nie żyje Sam Lloyd, prawnik Ted z serialu komediowego "Hoży doktorzy". Lekarze nie byli w stanie nic zrobić
Śmierć aktora wstrząsnęła wszystkimi, nie żyje Sam Lloyd, prawnik Ted z serialu komediowego „Hoży doktorzy”. Lekarze nie byli w stanie nic zrobić/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy również:

Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Ujawniono tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →