Seria krwawych ataków w Londynie. Jedna osoba nie żyje, 10 rannych

W nocy z piątku na sobotę nastąpiła seria krwawych ataków w Londynie, nożownik zaatakował aż pięć razy, jedna osoba nie żyje, 10 jest rannych.

Czytaj również: Owsiak zaatakowany przez Spurek. Co za obłęd!

Według szczątkowych informacjo jakie docierają do nas z Wielkiej Brytanii, atak nożownika nastąpił w nocy z piątku na sobotę. Jedna osoba nie żyje, natomiast 10 zostało rannych. Kilka osób jest w stanie bardzo ciężkim.

Seria krwawych ataków w Londynie

Serwis „The Sun” przekazał, że ofiara śmiertelna to mężczyzna, który został zadźgany. Pierwszy atak miał miejsce tuż po godzinie 18:00 czasu lokalnego. Policja poinformowała, że zatrzymano już dwóch podejrzanych o dokonanie serii krwawych ataków w Londynie.

Czytaj też: Marta Lempart: „To oczywiste, że aborcja będzie w Polsce legalna”

Obecnie trwa ustalanie czy wszystkie ataki mają ze sobą związek, bowiem az do tej pory nie odnaleziono dowodów które miałyby to potwierdzić.

„Niestety, dzisiejszej nocy widzieliśmy wiele niepotrzebnych i całkowicie odrażających bójek, w tym jedną, która tragicznie zakończyła się śmiercią” – powiedział prowadzący sprawę detektyw Nicky Arrowsmith.

Polecamy również:

Jest decyzja rządu: Obostrzenia przedłużone do 14 lutego

Wielka akcja policji i FBI. Odnaleziono 33 zaginione dzieci

Komorowski o Tusku: „Szkoda by go było na ten kociołek krajowy”

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →