Tragedia pod Poznaniem. W lesie znaleziono ciało policjantki i jej syna

Udostępnij:

Pod Poznaniem doszło do tragedii, kobieta zastrzeliła swojego syna, a następnie popełniła samobójstwo, śmierć policjantki i syna wstrząsnęła opinią publiczną.

O poranka 15 września poszukiwana byłą 30-letnia policjantka ze Swarzędza pod Poznaniem. Koledzy z pracy wszczęli alarm, kiedy nie stawiła się w pracy. Kilka godzin później okazało się, że doszło do olbrzymiej tragedii. Funkcjonariusze uczestniczący w poszukiwaniach odnaleźli w lesie w pobliżu Środy Wielkopolskiej zwłoki kobiety, obok leżał także martwy jej 9-letni syn. Według nieoficjalnych pogłosek jakie uzyskali dziennikarze obecni na miejscu. Policjantka miała najpierw zastrzelić swoje dziecko, aby następnie samemu odebrać sobie życie. Bliscy i koledzy w pracy są wstrząśnięci tymi wydarzeniami. Nadal nie potrafią zrozumieć co takiego pchnęło ich bliską do tak strasznego kroku.

Czytaj też: Nieoficjalnie: ruszą wielkie powołania do wojska. Rząd zmienia decyzję

Śmierć policjantki i jej syna: kobieta zastrzeliła dziecko, następnie sama popełniła samobójstwo

„Pracowała w policji od sześciu lat. Była wyróżniającą się funkcjonariuszką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych” – stwierdził rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Zobacz również: Kiedy zrozumieli co jest w grobie, zmroziło ich. Wstrząsające odkrycie na polskim cmentarzu

Borowiak podkreślił także, że funkcjonariuszka targnęła się na życie swoje i 9 letniego syna z powodu bliżej nieokreślonych problemów osobistych, z którymi borykała się w ostatnim czasie.

Według ustaleń dziennikarzy, najprawdopodobniej doszło do tak zwanego rozszerzonego samobójstwa. Kobieta po dotarciu do lasu miała najpierw zastrzelić swojego syna, aby następnie odebrać sobie życie.

Śmierć policjantki i syna

Kobieta na co dzień pracowała na posterunku w Kleszczewie, gdzie wykonywała prace patrolowe po miejscowości i okolicach. Wszyscy są w całkowitym szoku przez tą sytuację. Policja postanowiła objąć opieką psychologiczną matkę zmarłej. Policjantka mieszkała z nią w jednym domu, syna wychowywała samotnie.

Każda osoba, która ma problemy osobiste, depresję, czy myśli samobójcze może zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu 800 70 2222 (Całodobowe Centrum Wsparcia), gdzie czekają psychologowie, którzy chętnie pomogą.

Źródło: Wp

Polecamy także:

Ostatnie chwile Gienka Loski. Jego ukochana wszystko opowiedziała

Zmiany w służbie zdrowia już obowiązują. Dotyczą każdego Polaka

Tak wyglądała noc śmierci Woźniaka-Staraka. Ciarki

, , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");