Sonda: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

Sondaż: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem? Zagłosuj i pokaż jakie jest zdanie Polaków na ten temat. Zróbmy własny sondaż.

CZYTAJ TAKŻE: Rewolucja w Biedronce! Miliony Polaków na to czekało

Od momentu gdy koronawirus pojawił się w Europie, Polacy zastanawiali się jak to będzie gdy dotrze do nas. Mogliśmy początkowo obserwować decyzje rządów innych państw, tych sąsiednich oraz bardziej oddalonych.

Zobacz też: Podczas remontu znaleźli pudełka, gdy je otworzyli zamarli. Natychmiast wezwali policję

Gdy jednakże koronawirus dotarł do Polski i ruszyła fala decyzji, obostrzeń nakazów i zakazów zostały one odebrane różnie przez społeczeństwo. Najważniejszymi decyzjami jakie zostały podjęte przez rząd to zamknięcie granic, szkół, restauracji oraz innych punktów usługowych, nakaz noszenia maseczek, ograniczenia w przemieszczaniu się drogą lądową oraz powietrzną itp.

Sondaż: Jak oceniasz decyzje rządu? Zagłosuj!

Wszystko sprowadziło się do funkcjonowania w oparciu o niezbędne czynności życiowe. Oczywiście za złamanie nakazów i zakazów przewidziano kary, głównie mandaty.

W zależności od tego jakie media oglądamy bądź czytamy, mamy styczność z sondażami poparcia, które wpasowują się w trend i popieraną przez dane medium opcje.

Postanowiliśmy zatem sami zrobić sondę i poprosić państwa o odpowiedź na powyższe jedno krótkie pytanie w związku z działaniami rządu w sprawie koronawirusa w Polsce.

Sondaż: Odpowiedz na pytanie: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

[Total_Soft_Poll id=”7″]

Sondaż: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem? Zagłosuj i pokaż jakie jest zdanie Polaków na ten temat. Zróbmy własny sondaż
Sondaż: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem? Zagłosuj i pokaż jakie jest zdanie Polaków na ten temat. Zróbmy własny sondaż

Czytaj także:

Szumowski zdradził kiedy otwarcie fryzjerów i restauracji. Są dobre i złe wieści

Potwierdza się czarny scenariusz na Śląsku. Podjęto stanowcze działania

Pielęgniarka włożyła maseczkę i poczuła przeraźliwy ból. Szpital za to odpowie?

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →