Szumowski zdradził kiedy otwarcie fryzjerów i restauracji. Są dobre i złe wieści

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski udzielił wywiadu i odpowiadał na pytania w programie na żywo został zapytany o znoszenie obostrzeń oraz o to kiedy nastąpi otwarcie salonów fryzjerskich oraz restauracji.

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Robi się coraz cieplej, narodowa kwarantanna wciąż się przedłuża i już chyba nikt nie ma wątpliwości, że coraz trudniej każdemu z nas zostać w domu. Dla wielu Polaków słowa ministra Łukasza Szumowskiego wypowiedziane podczas porannej rozmowy z Beatą Lubecką, będą jak miód na serce.

Minister Zdrowia w trakcie wywiadu odpowiadał na pytania nie tylko prowadzącej ale również internautów. Nie było zaskoczeniem gdy wśród przeważającej części pytań padały te o uruchomienie salonów kosmetycznych, fryzjerów, restauracji itd. Pisali zarówno zniecierpliwieni klienci jak i obawiające się o przyszłość swoich biznesów przedsiębiorcy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Łukasz Szumowski odpowiedział kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji. Ma dla nas dobre i złe wieści

Najpierw minister zdrowia wypowiedział się na temat restauracji. Niestety tutaj nie ma dobrych informacji dla wszystkich. Stwierdził bowiem, że absolutnie wyklucza działalność lokali gastronomicznych, które posiadają jedynie zamknięte sale dla klientów. Jednakże wspomniał, że jeżeli lokal dysponuje ogródkiem, to przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności taka działalność prowadzić będzie można.

CZYTAJ TEŻ: Pielęgniarka włożyła maseczkę i poczuła przeraźliwy ból. Szpital za to odpowie?

Młodzi ludzie b=mogli poczuć ogromny zawód, bowiem Szumowski zapowiedział, że nie ma absolutnie żadnej możliwości aby zostały otwarte kluby czy dyskoteki pod dachem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A kiedy otwarcie salonów fryzjerskich? Tutaj Minister Łukasz Szumowski spieszy z dobrą nowiną. Uśmiechając się poniekąd potwierdził, że być może już od 18 maja będziemy mogli legalnie, ze spokojem pójść do fryzjera. Zaznaczył w tej samej wypowiedzi, że ostateczna decyzja zapadnie podczas specjalnej konferencji z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.

Zobacz również: Morawiecki ujawnił ogromne zagrożenie w związku z koronawirusem. Pilny apel do Polaków

Nie wiadomo jeszcze jakimi zasadami będą musieli kierować się pracujący w punktach gastronomicznych czy fryzjerskich pracownicy. Minister zdradził, że wciąż trwają konsultacje własnie z przedstawicielami tych gałęzi biznesu, aby wspólnie wypracować najlepszy dla wszystkich model działania.

Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski w programie na żywo został zapytany o znoszenie obostrzeń oraz o to kiedy otwarcie salonów fryzjerskich oraz restauracji
Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski w programie na żywo został zapytany o znoszenie obostrzeń oraz o to kiedy otwarcie salonów fryzjerskich oraz restauracji

Źródło: RMF, Pikio

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →