Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Świat według Kiepskich” to produkcja, którą charakteryzuje między innymi znakomita obsada, jednak nie da się ukryć, że serial zmieniła śmierć. Obecnie sporo w przestrzeni publicznej dużo mówi się o tym, że choroba na jaką cierpi Ryszard Kotys ponownie odmieni sitcom „Świat według Kiepskich”.

Czytaj też: Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Produkcja od lat w bardzo oryginalny sposób przedstawia największe przywary naszego narodu. Ludzie pokochali Ferdka (Andrzej Grabowski) i niezastąpionego Paździocha, którego gra właśnie Ryszard Kotys. Oryginalność serialu zapewnia jego formuła. Każdy odcinek porusza zupełnie nowy temat.

Zobacz również: Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Znakomita obsada od zawsze sprawiała, że poziom aktorski produkcji był bardzo wysoki. Niestety wiele ról zostało przerwanych przez śmierć.

20 lat słynnego serialu

Kiepscy są emitowani na antenie stacji Polsat od ponad 20 lat, serialowi towarzyszy świetna obsada. Gra tam między innymi, znany wszystkim, Ryszard Kotys. W Polsce lepszy wynik osiąga jedynie serial Klan, który w tym roku obchodził 22-lecie pierwszego odcinka. Świat według Kiepskich jest jednak często przypisywany do sitcomów. Zdaniem największych fanów serialu żaden sitcom na świecie nie może się pochwalić tak długim stażem emisji, jak właśnie Ferdynand Kiepski i jego rodzina.

Aktorzy ze Świat według Kiepskich, których zabrała śmierć

Przez ten długi czas przez serial przewinęła się spora ilość aktorów. Niestety część z nich już odeszła. Na stronie serialu znajduje się specjalna rubryka dedykowana tym osobom.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wśród tych osób są nazwiska mniej i bardziej znane. Na liście możemy znaleźć takie popularne osoby jak choćby Leon Niemczyk czy Krystyna Feldman. Aktorka rodem ze Lwowa odegrała rolę popularnej Babki Kiepskiej. W serialu przez lata grywał również Bohdan Smoleń, który wcielił się w Pana Edzia Listonosza. Na tym jednak znane nazwiska się nie kończą.

W przynajmniej jednym odcinku serialu „Świat według Kiepskich” mogliśmy spotkać takie znane osobistości, jak między innymi Zbigniew Wodecki, Witold Pyrkosz oraz Maciej Kuroń — syn znanego opozycjonisty Macieja Kuronia, który działał w czasach PRL.

Wkład aktorów serialu w polskie kino

Wiele tych nazwisk odegrało bardzo ważną rolę w świecie polskiego kina i szeroko pojętej estrady. Ciężko sobie wyobrazić wiele czołowych polskich filmów ubiegłego wieku bez gry w nich Leona Niemczyka. Równie ciężko wyobrazić sobie kogoś innego, niż Krystyna Feldman w roli Nikifora. Czym byłby Polski kabaret bez Bohdana Smolenia w czasach szarego PRL-u?

Tych osób już niestety z nami nie ma. Warto jednak pamiętać, iż tak ważne postacie w historii polskiej sceny teatralnej miały spory udział w tworzeniu serialu „Świat według Kiepskich”.

"Świat według Kiepskich" to znakomita obsada, jednak serial zmieniła śmierć, dużo mówi się, że choroba na jaką cierpi Ryszard Kotys ponownie odmieni sitcom
„Świat według Kiepskich” to znakomita obsada, jednak serial zmieniła śmierć, dużo mówi się, że choroba na jaką cierpi Ryszard Kotys ponownie odmieni sitcom

POLECAMY:Polecamy także:

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

To może Cię również zainteresować:

To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →