Szokująca wizja słynnego jasnowidza: Będzie żałoba w Sejmie, Kaczyński „zaniknie”

Udostępnij:
Krzysztof Jackowski podzielił się z nami swoją wizją na temat polskiej polityki. Według niego Beata Szydło pozostanie na swoim stanowisku. Niegdyś wspomniał w jednej ze swoich wizji o „zaniknięciu” Kaczyńskiego, teraz te słowa potwierdził. 

Zapowiedział, że nadchodzący czas to dalszy czas zmian na scenie politycznej. 

Przypomnijmy, że ostatnim razem Jackowski nie pomylił się zapowiadając rekonstrukcję rządu.

Wspomniał wtedy, że Beata Szydło nie zostanie zdymisjonowana, a w obliczu zagrożenia utratą teczki premiera – sama poda się do dymisji.

Tak też się stało. Beata Szydo odeszła w „glorii i chwale”.

Najsłynniejszy w Polsce jasnowidz podtrzymywał swoją wersję nawet w momencie gdy Patryk Jaki w wielu programach zarzucał wszystkim mediom spekulującym o odejściu pani Premier – kłamstwo. 

Wśród przepowiedni jakie się sprawdziły były też te o wygranej PiS w wyborach samorządowych w Polsce oraz kwestii poparcia partii rządzącej po zmianie premiera.

Kaczyński zaniknie

„Nie odwołuję słów, które powiedziałem w 2016 roku: Kaczyński mi zanika. Nie twierdzę, że to jest śmierć, ale podtrzymuję, że w jakimś czasie zaniknie on w PIS. Kaczyński dalej taktycznie będzie kierował tym rządem.

On ma plan i skutecznie go realizuje. PIS prowadzi dwa programy: gospodarczy i ten, który ma na celu kompletną destabilizację pewnych układów pookrągłostołowych.

Ta druga kwestia jest kluczowa dla Kaczyńskiego.

Mówiąc, że zaniknie, mówię to poważnie.

Celowo używam tego słowa. Może to oznaczać, że z czegoś zrezygnuje, uzna, że swoją rolę wypełnił i się odsunie.

Uważam też, że jako polityk musi bardzo dbać o swoje bezpieczeństwo, bo realizuje coś co wielu ludziom się nie podoba. Według mnie, nie obejmie funkcji premiera”