Tomasz Lis załamany, to dla niego koniec. Dziennikarz usłyszał wyrok od lekarzy

Tomasz Lis, redaktor portalu Onet oraz Newsweek Polska w ostatnim czasie miał spore problemy ze swoim zdrowiem, choroba przewróciła jego życie do góry nogami. Były dziennikarz TVP przeszedł w zeszłym roku udar. Mimo wszystko bardzo szybko wrócił do dawnej aktywności zawodowej.

Czytaj też: Kuba Błaszczykowski nie wytrzymał. Tak odpowiedział na ataki na Polaków w Niemczech

W tej sytuacji mogłoby się wydawać, że regularna rehabilitacja przywróci dawny stan zdrowia dziennikarzowi. Niestety w ostatnich dniach kontrowersyjny dziennikarz usłyszał przerażający dla niego werdykt lekarza. Z relacji znajomych wynika, że jest mocno załamany.

Tomasz Lis, dziennikarz i jego choroba. Druzgocąca diagnoza

Z relacji mediów jasno wynika, że Tomasz Lis nie mógł uwierzyć w swoje problemy zdrowotne, ponieważ stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Od wielu lat regularnie biega i uczestnicy w maratonach, które stanowią jego największą pasję w aspektach sportowych. Niestety teraz będzie musiał zrezygnować ze swojego ukochanego zajęcia. Według lekarza będzie musiał raz na zawsze zapomnieć o wysiłku i ulubionym sporcie.

— Jest załamany. Sport zawsze stanowił ważną część jego życia. Tomek jest cały czas rehabilitowany, wciąż walczy, ale zdał sobie sprawę, że już nigdy nie odzyska pełni sprawności fizycznej

— ujawnił znajomy Tomasza.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Krystyna Janda ma poważne kłopoty! Wszystko przez ten wpis

Szokujące słowa Korwina o Kaczyńskim. Zaskoczył wszystkich

Widzowie TVP w szoku. Rafał Brzozowski szczerze o LGBT

Żona Trzaskowskiego pogrąża męża. Jej wypowiedź wstrząsnęła Polakami

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →