Trzaskowski tym razem przesadził. Grozi już nie tylko TVP…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rafał Trzaskowski ponownie grozi, mianowicie nie ułaskawi „tych, którzy chcieli zorganizować wybory w maju”, czyżby kandydat na prezydenta postanowił jeszcze bardziej spolaryzować polskie społeczeństwo?

Zobacz również: Biedroń pluje na Kościół! Posunął się do obrzydliwej zagrywki

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu komentatorów negatywnie oceniło występ świeżo upieczonego kandydtata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Podczas swojego przemówienia stwierdził, że nie ułaskawi tych, którzy próbowali przeprowadzić wybory w spósób niedemokratyczny

Ma tu oczywiście na myśli Prawo i Sprawiedliwość. Aby zaskarbić sobie przychylność zwolenników Platformy Obywatelskiej i tych wszystkich jeszcze niezdecydowanych stwierdził, że nigdy im nie wybaczy i również „nie ułaskawi”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Trzaskowski ponownie grozi

Wszyscy martwimy się o bezpieczeństwo, o miejsca pracy, żeby z tego i na tym budować swój osobisty zysk. Z równym oburzeniem obserwuję tych, którzy tę trudną sytuację próbują wykorzystać do doraźnych politycznych celów i próbowali organizować niedemokratyczne wybory. Chciałem Państwu jasno powiedzieć, że jako prezydent RP nigdy nie ułaskawię ludzi, którzy łamali prawo w taki sposób, ponieważ to co najważniejsze, to uczciwość, ale to również równość wobec prawa, bo nowy świat, który obserwujemy, który wymaga nowej polityki, w której ludzie martwią się o bezpieczeństwo, musi być oparty o najważniejsze wartości

—zapewniał kandydat na prezydenta.

Dziennikarze zapytali o to kto będzie kierował sztabem Wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Kandydat na prezydenta natychmiast odpowiedział.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Tajemnicze miejsca w Polsce widoczne w Google Maps. Ciarki na plecach

Nie ma jeszcze kampanii wyborczej, w momencie, kiedy zostanie ogłoszona data wyborów, w momencie, kiedy rozpoczniemy kampanię wyborczą, powiem Państwu o wszystkich, którzy będą ze mną współpracować. To notabene dowód tego chaosu, który PiS stworzył, że chce organizować wybory za dosłownie za kilka tygodni, a jeszcze nie rozpoczęła się procedura Pozostaję prezydentem Warszawy i pełnie swoje obowiązki do momentu wyboru na prezydenta RP i jedno mogę zagwarantować, że jeżeli tak się stanie, to na pewno wybory w Warszawie wygra opozycja i na pewno w warszawie będziemy prezydenta z opozycji

—przekonywał Trzaskowski odpowiadając na zadane pytanie.

Schizofrenii politycznej ciąg dalszy – wybory w maju

Odniósł się również do kwestii wyborów, które miały się odbyć z maju 2020 roku. Zaatakował Prawo i Sprawiedliwość powtarzając ponownie że gdyby głosowanie się odbyło, było by bardzo niebezpieczne dla wyborców.

Co ciekawe, przypomnijmy na opozycji panowała wtedy prawdziwa schizofrenia, bowiem gdy wybory w końcu się nie odbyły to PiS i tak był atakowany – tym razem za to, że wyborów nie zorganizował.

Tu ponownie Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta podkreślał, że nie ułaskawi tych, którzy wybory chcieli zorganizować.

Obserwowaliśmy ten festiwal polityczny, próby przygotowania wyborów, w które byłyby wyborami zagrażającymi bezpieczeństwu Polek i Polaków, ale przede wszystkim wyborami, które łamałyby konstytucję i podstawowe zasady. Byli w Polsce ludzie, którzy chcieli przygotować niedemokratyczne wybory, osłabiając państwo polskie i jeżeli niezależne sądy podejmą decyzję wobec odpowiedzialności tych ludzi, to ja jaka prezydent na pewno się nie zawaham i ich nie ułaskawię. To czego potrzebujemy to silne państwo i każdy kto próbuje to państwo osłabiać poprzez łamanie konstytucji i demokracji powinien zapłacić za to cenę. Od tego mamy niezależne sądy, ale do tego potrzeby jest silny prezydent, który nie będzie się bał tego typu decyzji

— stwierdził Rafał Trzaskowski.

Ostra taktyka Trzaskowskiego. Dziel i rządź

Najbardziej w tym wszystkim niepokoi jednak fakt, że Trzaskowski zauważywszy, że ma bardzo mało czasu na kampanię postanowił jeszcze bardziej spolaryzować wyborców.

Poprzez atak i agresywne zachowania chce prawdopodobnie skłonić pozostałych kandydatów oraz ludzi do jasnego opowiedzenia się po którejś ze stron co ma wyklarować sytuacje na arenie walki o fotel prezydenta.

Czyżby tylko na tyle było go stać? Nie ma do zaoferowania Polakom nic więcej prócz chęci zemsty i nienawiści do innych, a w szczególności do opozycji?

Całą konwencję można zobaczyć tutaj:

https://www.facebook.com/watch/PlatformaObywatelska/

Rafał Trzaskowski, kandydat ponownie grozi, mianowicie stwierdził, że nie ułaskawi tych, którzy chcieli zorganizować niedemokratyczne wybory w maju"
Rafał Trzaskowski, kandydat ponownie grozi, mianowicie stwierdził, że nie ułaskawi tych, którzy chcieli zorganizować niedemokratyczne wybory w maju”

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Trzaskowski zagroził TVP i upokorzył Andrzeja Dudę

Jan Paweł II tuż przed śmiercią ujawnił tajemnicę Kościoła. Ma ogromne znaczenie

Tadla w chamski sposób zaatakowała Kaczyńskiego. Wstyd

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →