Tusk atakuje i nabija się z Kaczyńskiego. Tym razem przesadził

Wybory prezydenckie 2020: Aktualnie Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda walczą o zjednanie jak największej grupy wyborców przed II turą wyborów prezydenckich. W traktacie ostatnich dni kampanii do głosu doszedł między innymi były szef polskiego rządu – Donald Tusk.

Polityk w ostatnim czasie bardzo często odnosi się do Jarosława Kaczyńskiego, który zdaniem części mediów na czas kampanii wyborczej odsunął się w cień. W tej sytuacji Donald Tusk postanowił zwrócić się do niego z propozycją.

Czytaj też: Trzaskowski zdemaskowany i ośmieszony na oczach milionów Polaków! Tego pytania się nie spodziewał

Donald Tusk wychodzi z propozycją dla Jarosława Kaczyńskiego

Wybory prezydenckie wchodzą w ostateczne stadium. Na placu boju pozostało już tylko dwóch kandydatów. Za niecałe pięć dni przekonamy się, czy Andrzej Duda pozostanie głową państwa, a może jego urząd zastąpi włodarz Warszawy – Rafał Trzaskowski. O tym przekonamy się już niedługo.

Zobacz również: Tylko wyjątkowo inteligentni potrafią wskazać błąd na obrazku! Widzisz go?

W tym czasie w kampanię Rafała Trzaskowskiego nieoficjalnie od pewnego czasu angażuje się również Donald Tusk. Ostatnio były szef polskiego rządu zwrócił się z propozycją do prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jego słowa można odebrać w dwuznaczny sposób wiedząc, iż od dawna za sobą nie przepadają.

Chodźmy Jarosławie na długi wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach. To dobra chwila, aby uwolnić Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji. I nie musimy brać ochrony, ze mną będziesz bezpieczny. mówił Donald Tusk.

Ja nie mam żadnej wątpliwości że gdyby Jarosław Kaczyński także wycofał się z czynnej polityki, w Polsce byłoby lżej. Byłoby inaczej, na pewno lepiej. Tak uważam i myślę, że umiałbym mu to wytłumaczyć, gdyby na taki spacer się zdecydowałdodał.

Dopytywany o to, czy trwające wybory prezydenckie są wyborem między Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim b. premier odpowiedział: „Nie, w żadnym wypadku”.

Wybory prezydenckie 2020: Aktualnie Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda walczą o zjednanie jak największej grupy wyborców
Wybory prezydenckie 2020: Aktualnie Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda walczą o zjednanie jak największej grupy wyborców. Screen YouTube

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Rachunki znad morza to nic! Opłata dla turystów w Zakopanem szokuje

Krzysztof Rutkowski wyznał na kogo zagłosuje. Nie do wiary

Wałęsa odleciał! Chce wchłonięcia Polski przez Niemcy

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →