Największa porażka TVN! Wstyd się było przyznać

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie wszystkie seriale produkowane przez TVN odnoszą sukces, niektóre z nich to całkowite porażki, takie produkcje jak Naznaczony, czy Belle Epoque to najlepsze przykłady. Poniżej opisujemy największe porażki serialowe komercyjnej stacji.

Nieraz przyczyny porażki danej produkcji są oczywiste. Niedostateczne umiejętności aktorskie, słaby scenariusz, brak pomysłu na coś ciekawego i nowego, jednak nie zawsze jest to przyczyną. Czasami o porażce, nawet dobrej produkcji może zdecydować chociażby zła godzina emisji serialu. Gdy oglądalność spada, stacje telewizyjne najczęściej decydują się porzucić takie produkcje już po pierwszym sezonie. Poniżej przedstawimy kilka największych niewypałów serialowych w historii TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Koszmar Agnieszki Woźniak-Starak. Potworny cios w związku ze śmiercią męża

Nie wszystkie seriale produkowane przez TVN odnoszą sukces, niektóre z nich to całkowite porażki

Naznaczony

Jest to serial z 2009 roku, który zapowiadany był jako pierwszy serialowy Polski thriller. Dobra obsada, główną rolę grał Piotr Adamczyk, i nowy pomysł miały przynieść sukces. Tak się jednak nie stało i produkcję szybko zdjęto z anteny. Mimo, że scenariusz był nie najgorszy, Adamczyk nie podołał roli, która całkowicie nie pasowała do jego charakteru. Aktor długie lata tłumaczył się z tej porażki, a Naznaczony stał się synonimem porażki TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Magda Gessler nabijała się z prezydenta. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Belle Epoque

Serial miał być hitem stacji TVN, Belle Epoque reklamowane było szeroko już na kilka miesięcy przed premierą. Duży budżet, rozmach i odwzorowanie epoki. Produkcja miała być pierwszym polskim kryminałem historycznym z prawdziwego zdarzenia, zrobionym na światowym poziomie. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Sztuczność scenografii, niedoróbki scenariuszowe i brak jakiekolwiek prawdy historycznej sprawiły, że serial okazał się totalną klapą.

Aż po Sufit

Serial tworzony na licencji australijskiej. Oryginalna produkcja nosiła tytuł Packed to the Rafters. W rolach głównych Edyta Olszówka, a także Cezary Pazura, co może nie wyjść. Pomimo początkowej popularności słupki oglądalności szybko spadały, mimo sukcesu australijskiego pierwowzoru, polska wersja nie odniosła długotrwałego sukcesu i szybko została zdjęta z anteny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mąż, czy nie mąż

W rolach głównych Marta Schejbal i Marcin Perchuć. Serial miał mieć oddźwięk komediowy, chociaż poruszał trudny temat zdrady i próby odbudowania zaufania, całkiem dobrze zagrany. Jednak nie przełożyło się to na odpowiednią oglądalność i Edward Miszczak szybko podjął decyzję o zdjęciu serialu z anteny TVN.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Ogromne zmiany dla każdego Polaka już od wtorku. Musisz to wiedzieć

Jackowski odniósł się do zarzutów widza i wyjawił całą prawdę o swoich wizjach

Wyciekło pikantne nagranie Kingi Dudy! Nikt jej nie znał z tej strony (wideo)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →