UWAGA! Kupiłeś tą czekoladę? Jest śmiertelnie niebezpieczna! ZWRÓĆ ją natychmiast!

W sklepach sieci Rossmann pojawił o się ogłoszenie, z którego wynika, że jedna z partii białej czekolady z jagodami marki Das Exquisite może zawierać groźne dla naszego zdrowia bakterie Salmonelli. Każdy, kto zakupił ten produkt, może zwrócić go w najbliższym sklepie. Firma zapewnia, że odda klientom pieniądze.

Sieć drogerii Rossmann poinformowała o wycofaniu z obrotu partii białej czekolady z jagodami marki Das Exquisite o masie 100 gram. Podczas jednej z kontroli produktu z serii o numerze EAN: 4305615367347 wykryto Salmonellę. Groźne bakterie mogą pojawić się w partii nr 20190324 z datą ważności do 24.03.2019 roku.

Jak informuje popularna sieciówka, partia tego produktu nie została wprowadzona do obrotu na terenie Polski. Jednak dla pewności władze Rossmana zdecydowały o całkowitym wycofaniu produktu niezależnie od numeru partii. Jak tłumaczą przedstawiciele drogerii, taka decyzja zapadła „w trosce o klientów”.

Białą czekoladę z jagodami marki Das Exquisite można zwrócić w dowolnej drogerii Rossmann na terenie Polski. Klienci otrzymają Państwo zwrot kosztów zakupu – zapewniają autorzy ogłoszenia, które pojawiło się w sklepach Rossmann.

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →