UWAGA! Znalazłeś taką rękawicę? Pod żadnym pozorem jej nie wkładaj!

Bardzo nietypowy produkt pojawił się w designerskim sklepie islandzkich projektantów. Klientom oferuje się w nim rękawice zrobione ze skóry rekina polarnego. Każdy, kto założy nietypowe rękawice, nie będzie mógł ich zdjąć. Chyba że z własną skórą. Bolesny szczegół tkwi w budowie skóry rekina, z którego wykonano ten element garderoby.

Islandzki sklep on-line Srulirecht sprzedaje unikatowe rękawiczki, które zostały uszyte ze skóry… rekina polarnego. Ten gatunek występuje w wodach Grenlandii, Morza Północnego, północnego Atlantyku, Oceanu Arktycznego oraz Morza Białego.

Sklep podaje, że każdy, kto założy rękawice na dłonie, nie będzie mógł już ich ściągnąć. Rzecz w tym, że wewnątrz są one pokryte łuskami plakoidalnymi, które przypominają ostre, miniaturowe zęby. Właśnie tak wyglądają łuski, które pokrywają ciało rekina polarnego. W momencie ew. zdejmowania ich z dłoni, zęby dosłownie wbiją się w skórę.

Właściciele sklepu nie podają do czego mogą przydać się takie rękawice. Na pewno, nie do noszenia na co dzień, bo to może okazać się bardzo bolesną zachcianką.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →