Szok! Wałęsa wystartuje w jesiennych wyborach!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory do parlamentu już tej jesieni, media obiegła własnie informacja, że Jarosław Wałęsa, syn prezydenta Lecha Wałęsy jednak w nich wystartuje. Dostanie nr 2 na pomorskiej liście PO, zarekomendował go sam Grzegorz Schetyna. Jarosław poinformował o tym za pomocą serwisu Twitter.

Niedawno Koalicja Obywatelska, czyli połączone siły PO i Nowoczesnej ogłosiła swoje listy kilka dni temu. Wybory do parlamentu już na jesień, dlatego Grzegorz Schetyna podał kto wystartuje z ich list, dla wielu zaskoczeniem było, że na pomorzu nie wystartuje Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Świat wstrzymał oddech! USA i Iran w stanie wojny? Doszło do poważnego incydentu

Teraz jednak media obiegła informacja, że uległo to zmianie. Sam Grzegorz Schetyna zarekomendował podobno kandydaturę Jarosława w wyborach parlamentarnych, ma on otrzymać nawet nr 2 na liście w Gdańsku. Podając listy wyborcze kilka dni temu z pierwszego miejsca w Gdańsku wystartować miał Sławomir Neuman, który jest przewodniczący klubu parlamentarnego PO. Na drugim miejscu miała się znaleźć posłanka Agnieszka Pomaska, a dalej Piotr Adamowicz, brat zamordowanego na początku tego roku prezydenta Gdańska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory parlamentarne: Jarosław Wałęsa jednak wystartuje z list KO

Wybory do parlamentu już tej jesieni, Jarosław Wałęsa jednak wystartuje. Będzie nr 2 na pomorskiej liście PO, zarekomendował go Schetyna. Zobacz na Twitter.
Fot.: Jarosław Wałęsa, screen/ Twitter

Plotki głosiły wcześniej, że Jarosław Wałęsa miałby kandydować do senatu. Albo, że nie potrafili z Grzegorzem Schetyną dojść do porozumienia, co do miejsca z jakiego miałby startować syn byłego prezydenta. Jak widać jednak panowie rozwiązali ten problem, gdyż Wałęsa znalazł się ostatecznie na liście wyborczej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Słynny YouTuber napluł na symbole katolickie! Obrzydliwa profanacja (wideo)

„Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna rekomenduje Zarządowi Krajowemu PO, by Jarosław Wałęsa, były poseł i europoseł PO kandydował do Sejmu z miejsca drugiego listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w Gdańsku”. Taką informację podał Jan Grabiec, który jest rzecznikiem prasowym partii.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Dziękuję Przewodniczącemu Platformy Obywatelskiej Grzegorzowi Schetynie za rekomendację. Jestem członkiem Platformy Obywatelskiej od kilkunastu lat i w wyborach czterokrotnie zdobywałem mandat posła i europosła. W maju głos oddało na mnie 81000 wyborców z Pomorza”

Tak swój wybór na listę Koalicji Obywatelskiej skomentował na swoim profilu na Twitterze sam Jarosław Wałęsa.

źródło: Twitter

POLECAMY:

Szokujące statystyki Przystanku Woodstock! Policja opublikowała raport
Potężna eksplozja w Polsce! Są zabici, trwa wielka ewakuacja
Owsiak nie wytrzymał! Histerycznie zaatakował PiS ze sceny. Te słowa słyszała cała Polska
Skandal w PO! Popularny polityk opozycji trafił do więzienia
Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →