Pilna ewakuacja w Warszawie! Trwa akcja policji, zablokowano ulice

Warszawa, Sąd Najwyższy: Trwa akcja policji, tuż po godzinie 9 ewakuowano budynek Sądu Najwyższego i IPN, istnieją domysły że to bomba, policja milczy.

Własnie dotarła do nas niepokojąca informacja z Warszawy, służby były zmuszone ogłosić ewakuację pracowników i petentów z budynków Sądu najwyższego i IPN. Ogłoszono alarm bombowy, akcja służb i policji cały czas trwa. Ewakuacja została zarządzona w godzinach porannych, koło godziny 9:00, relację z miejsca wydarzeń prowadzi dziennikarz Tomasz Piątek, za pomocą mediów społecznościowych, a dokładniej Twittera.

Czytaj też: Tusk nie wytrzymał. Pytanie o Niemcy całkowicie wyprowadziło go z równowagi

Warszawa: Ewakuowany jest Sąd Najwyższy, w budynku może znajdować się bomba, trwa akcja policji

Według relacji dziennikarza pracownicy Sądu najwyższego nie mają pojęcia co się dzieję. Policjanci zgromadzeni na miejscu mają całkowity zakaz rozmawiania z prasą. Sytuacja wydaje się bardzo poważna, gdyż na miejsce zdarzenia zjeżdżały kolejne radiowozy i coraz więcej funkcjonariuszy policji bierze udział w akcji.

Zobacz również: Milik rozchwytywany. Chcą go wielkie kluby

Policja skupiła swoją akcję w północnej części budynku Sądu Najwyższego. Cały ten teren ogrodzono taśmą i zakazano tam całkowicie ruchu. Zablokowano także teren przy Placu Krasińskich, a także ulicę Świętojańską. Na miejscu znajdują się także wozy straży pożarnej, a także karetka pogotowia z zapasem krwi.

Warszawa: Czy to może być bomba w budynku SN?

„O godz. 8:56 otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Sądu Najwyższego wpłynęła informacja o zagrożeniu związanym z podłożeniem materiału wybuchowego. Ktoś przekazał to telefonicznie, dzwoniąc do sądu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli budynek i przeprowadzają sprawdzenie pirotechniczne. Prezes sądu podjął decyzję o ewakuacji pracowników budynku” – stwierdziła w rozmowie z Onetem Edyta Adamus rzecznik prasowa Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Adamowicz atakuje Andrzeja Dudę. Wyciągnęła aferę z kapelusza

Afera pedofilska w Platformie? Ujawniono nazwiska

To może Cię również zainteresować:

Ostaszewska atakuje Kościół i PiS. Może mieć problemy

Pamiętacie słodką Nel? Nie uwierzysz co robi i jak teraz wygląda

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →