Wieczorek i Mucha? Szokujące info o aktorach „M jak Miłość”!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krystian Wieczorek to jeden z głównych aktorów pracujących na planie serialu „M jak Miłość”. Z tego powodu nikt nie wyobraża sobie nowych odcinków przez mecenasa Andrzeja Budzyńskiego, w którego postać wciela się aktor. W maju media obiegła informacja o odejściu Wieczorka z produkcji TVP. Aktor znany z „Komisarza Alexa” i producenci „eMki” odnieśli się do tych doniesień. Co w takiej sytuacji z Anną Muchą? Anna Mucha

Krystian Wieczorek w „M jak Miłość” i „Komisarzu Aleksie” – aktor miał wybrać, gdzie zostaję?

CZYTAJ TAKŻE: Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wieczorek to aktor znany przede wszystkim z odgrywanych ról w serialu „M jak Miłość” i „Komisarz Alex”. W ubiegłym miesiącu media obiegła informacja o domniemany odejściu aktora. Powodem całej sytuacji miało być życie prywatne aktora, który niedawno wziął ślub z aktorką Marią Szafirską. Na dodatek parze urodziła się córka. Z tego powodu aktor miał dokonać wyboru serialu, w którym będzie kontynuować karierę. Okazuje się jednak, że cała informacja to zwykła bujda.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Producenci „M jak Miłość” komentują plotki. Wieczorek i Mucha.

Karolina Baranowska zajmuję się promocją serialu produkcji TVP. W rozmowie z mediami podkreśliła, że Wieczorek nie pożegnał się z ekipą serialu. Cała informacja o jego odejściu miała być zwykłą plotką. Wątek Andrzeja Budzyńskiego — bohatera serialu TVP ma być w dalszym ciągu kontynuowany.

Krystian Wieczorek podjął decyzję ws. "M jak Miłość".  Co dalej z grą w produkcji TVP?  Kto zagra Andrzeja Budzyńskiego. Czy Anna Mucha odejdzie?
Krystian Wieczorek podjął decyzję ws. „M jak Miłość”. Co dalej z grą w produkcji TVP? Kto zagra Andrzeja Budzyńskiego. Czy Anna Mucha odejdzie?

Wieczorek i Mucha w „M jak Miłość” — produkcji TVP

Ta informacja to z pewnością spora ulga dla fanów serialu. W związku z informacją o odejściu Wieczorka pojawiły się także pytania o dalszą przyszłość Anny Muchy w M jak Miłość. Postać serialowej Magdy odgrywanej przez Muchę miała również zniknąć z ekranu. Wygląda na to, że ta wieść również była zwykłym kłamstwem.

Jak poznaliśmy Krystiana Wieczorka w kultowym serialu TVP?

Krystian Wieczorek pojawił się pierwszy raz na planie „eMki” w 2004 roku. Był to odcinek numer 239. Aktor wcielił się wówczas w postać pracownika firmy Badeckiej. Warto zaznaczyć, iż był to debiut aktora w telewizji. Po tym epizodzie artystę spotkaliśmy dopiero w 2008 roku — to właśnie wtedy po raz pierwszy wcielił się w postać Andrzeja Budzyńskiego. Mało kto się wówczas spodziewał, że aktor pozna w między czasie na planie miłość swojego życia (Marię Szafirską), z którą weźmie ślub i będzie mieć dziecko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już na jesieni spotkamy ponownie mecenasa Andrzeja Budzyńskiego, w którego ponownie wcieli się Krystian Wieczorek.

źródło: Świat Seriali

POLECAMY:

Kurdej- Szatan ciężko chora! Wybiegła z płaczem
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Wiemy kiedy to nastąpi
Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos
Zdrójkowski dodał obleśne zdjęcie. „Ohyda!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →