Wojewódzki upokorzony przez Di Caprio. Widzowie zdębieli

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki to gwiazda stacji TVN jednakże dziennikarz muzyczny zyskał sławę dzięki talent show Idol. Teraz ma swój własny program w TVN do którego zaprasza gości, dlatego niedawno gośćmi byli aktorzy Paweł Domagała oraz Rafał Zawierucha. Między panami wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja. Padła kwestia dotycząca znanego aktora Leonardo Di Caprio i Kuby Wojewódzkiego.

Biografia Kuby Wojewódzkiego wzbudza kontrwersje?

CZYTAJ TAKŻE: Lord Kruszwil upokorzył kobiety! Płaci za seks. „Dobra z ryja…

Kuba Wojewódzki bowiem niedawno wydał książkę, w której postanowił opisać swoje dotychczasowe życie. Nie brakuje jednak opinii wskazujących na to, że wiele historii zamieszczonych w publikacji to zwykłe wymysły gwiazdora TVN. Podobnego zdania byli ostatni goście Kuby Wojewódzkiego. Czyżby król TVN ponownie się ośmieszył we własnym show?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat

Paweł Domagała i Rafał Zawierucha wyczuli kłamstwo? Co na to Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki ośmieszony w TVN.  Króla TVN upokorzył Paweł Domagała i Rafał Zawierucha. Poszło o Leonardo Di Caprio. Amerykanin zna Kubę?
Kuba Wojewódzki ośmieszony w TVN. Króla TVN upokorzył Paweł Domagała i Rafał Zawierucha. Poszło o Leonardo Di Caprio. Amerykanin zna Kubę?

Kuba Wojewódzki zasugerował swoim gościom, że miał niegdyś propozycję gry u boku wybitnego amerykańskiego aktorka. W tym momencie głos postanowił zabrać Rafał Zawierucha, który wychodzi do świata Hollywood. Aktor odniósł się do słów Kuby. Podkreślił, że rozmawiał z Leonardo Di Caprio na jego temat. Zawierucha miał zapytać aktora, czy zna Kubę Wojewódzkiego. Gwiazda Hollywood miała odpowiedzieć, że nie. W tym momencie cała widownia wybuchła śmiechem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Kuba Wojewódzki i Di Caprio

Czytaj także: Czegoś takiego jeszcze nie było! Tesco podjęło desperacki krok. Klienci są zachwyceni

Biografia Kuby Wojewódzkiego wzbudza spore zainteresowanie i kontrowersje. Powodem jest jej treść i zawarte w niej informacje. Jedna z nich dotyczyła między innymi Anny Muchy. Gwiazdor TVN ujawnił, iż to dzięki niemu Ania Mucha miała otrzymać angaż w serialu „M jak Miłość”.

Prócz Muchy wyszły na jaw również informację o Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej. W opinii Kuby miał on mieć romans z popularną aktorką. Takiemu jednak przebiegowi relacji zaprzeczyła sama zainteresowana. Czyżby król TVN chciał wzbudzić tanią sensację?

źródło: YouTube

Polecamy:

Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”
Pokazali Waldusia z „Kiepskich”. To okropne, że tak wygląda!
Lord Kruszwil upokorzył kobiety! Płaci za seks. „Dobra z ryja…
Liszowska pokazała szokujące foto. Jej metamorfoza przeraża
Kazali Szostak wystąpić w bikini. Przeżyli szok

Kuba Wojewódzki ośmieszony w TVN, Króla TVN upokorzył Paweł Domagała i Rafał Zawierucha, Poszło o Leonardo Di Caprio. Amerykanin zna Kubę? Dlatego, ponieważ, jednakże, jednak