Wojewódzki pokazał swoją kochankę! Fanów zatkało

Kuba Wojewódzki swoją wielką karierę zaczynał jako dziennikarz muzyczny. To własnie dlatego znalazł się jako juror w popularnym talent show Polsat „Idol”. Kariera Kuby Wojewódzkiego nabrała rozpędu po tym jak przeszedł pod skrzydła TVN i zaczął prowadzić swój autorski program. Teraz rozpętał kolejną burzę gdy na Instagram postanowił dodać zdjęcie swojej kochanki. Jest nią Jeep Wrangler i jak sam pisze Wojewódzki – to najstalsza kochanka od 25 lat. Reakcje internautów? Zobaczcie sami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej- Szatan załamana! Ludzie zmieszali ją z błotem. Słusznie?

Wojewódzki i jego kochanka – temat na pewno bardzo chwytliwy, jednakże tym razem część z fanów i obserwatorów Kuby Wojewódzkiego mogła się nieco zdziwić i rozczarować. Celebryta TVN wrzucił na swój Instagram zdjęcia, na których siedzi w swoim samochodzie Jeep Wrangler.

Wojewódzki i jego kochanka – różne reakcje internautów

Kuba Wojewódzki gwiazdor TVN na portalu Instagram ujawnił zdjęcie i powiedział wprost: "To moja kochanka" . Kochanka Wojewódzkiego okazał sę Jeep Wrangler
Kuba Wojewódzki gwiazdor TVN na portalu Instagram ujawnił zdjęcie i powiedział wprost: „To moja kochanka” . Kochanka Wojewódzkiego okazał sę Jeep Wrangler

” Moja jedyna stała kochanka od 25 lat…❤️  ” napisał gwiazdor telewizji TVN opisując post. To właśnie ten komentarz uruchomił falę komentarzy, jednakże jak się okazało nie wszystkie były przychylne.

Wojewódzki i kochanka. Wiele osób we wpisach zarzucało Kubie rozwiązłość oraz niepoważne podejście do tematu związków oraz partnerstwa. Wszystko dlatego, że wielokrotnie Kuba Wojewódzki w ciągu swojej kariery zmieniał kochanki jak rękawiczki.

Przeczytaj też: Kurdej- Szatan załamana! Ludzie zmieszali ją z błotem. Słusznie?

Wszyscy pamiętamy jego namiętny i burzliwy związek z Anną Muchą, czy niewybredne komentarze na temat Pani Książkiewicz. Kuba Wojewódzki w środowisku celebrytów i aktorów znany jest ze swojej rozwiązłości.

Po poście jaki wrzucił na Instagram wygląda na to, że jeszcze dodatkowo jest z tego powodu dumny. Jak to zwykle bywa w przypadku tak sławnych ludzi, Kuba Wojewódzki i jego „kochanka” mogli liczyć na wiele słów wsparcia. Część internautów przyjęła to z uśmiechem, jednakże byli też i tacy którym w pełni imponuje wyżej wspomniany rozwiązły tryb życia celebryty.

A jakie jest wasze zdanie? opieracie taki sposób i filozofię życia?

POLECAMY:

Wojewódzki spanikował! Zaczęła nagle mówić o jego penisie
Tak naprawdę wygląda Gąsiewska! Fani w szoku
Magda Gessler ma rodzeństwo! Będziecie w szoku kim jest
Wojewódzki upokorzony przez Di Caprio. Widzowie zdębieli
Musiał dodał zdjęcie i rozpętał burzę. „Jak tak można?!”

Tagi: Wojewódzki kochanka

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →