Owsiak podjął decyzję! WOŚP wesprze Australię!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Twórca WOŚP Jurek Owsiak chce, by pieniądze zebrane podczas Finału w Australii przekazać organizacji pozarządowej, która zbiera środki na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów. Australia może liczyć także na wsparcie finansowe WOŚP. Pożary w Australii szaleją od października, jednak dopiero 12 listopada 2019 roku władze Nowej Południowej Walii ogłosiły „katastroficzne” zagrożenie pożarowe. W pożarach najbardziej ucierpiały zwierzęta.

WOŚP wspiera ofiary pożarów w Australii

Australia może liczyć na wsparcie finansowe WOŚP.Jurek Owsiak przekaże pieniądze na szkody wyrządzone przez pożary. Najbardziej ucierpiały dzikie zwierzęta.
Jurek Owsiak-YouTube

Kochana Australio, jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację. Fundacja to miliony Polaków nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Finał to dzień, w którym solidaryzujemy się wszyscy, aby ratować życie i zdrowie polskich dzieci. Chcemy teraz, tę naszą finałową energię przesłać w Waszą stronę”. napisał 7 stycznia Jurek Owsiak na oficjalnej stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej .

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: TVP miażdży TVN. Lament w opozycji

Australia otrzyma wszystkie zgromadzone pieniądze przez WOŚP podczas zbiorki która odbędzie sie w ich kraju.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziękujemy, że gracie razem z nami i bardzo prosimy Was, aby pieniądze zebrane na miejscu podczas Finału w Australii nie były przekazywane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a zostały przesłane na rzecz działającej u Was organizacji pozarządowej, która zbiera środki na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów, z którymi walczycie. Będziecie wiedzieli najlepiej, jak je zagospodarować – przekonuje dalej założyciel organizacji.

Australia w ogniu

Pożary zniszczył ponad 3 mln hektarów terenu, czyli obszar większy niż cała Belgia . Kilka dni temu władze poinformowały o 148 pożarach w południowo-wschodniej Australii – trzy z nich określono jako te “poza kontrolą” .

Czytaj też: Cichopek wygryzła Kurdej Szatan? Poprowadzi hit TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na skutek pożarów w Australii zmarło co najmniej 18 osób, a 17 innych uznaje się za zaginione. Wiadomo też, że ogień strawił około 1400 domów. Najbardziej jednak cierpią zwierzęta . W ostatnich tygodniach w południowo-wschodniej Australii zginęło w sumie 480 mln ssaków, ptaków i gadów . Niektóre zwierzęta mogą całkowicie wyginąć.

Prognozy przewidują , że ogień będzie szalał w Australii przez wiele miesięcy. Niektórzy eksperci wypowiadają się bardziej optymietycznie . Przewidują, że największe w historii pożary potrwają jeszcze co najmniej miesiąc. W lutym na szczęście spodziewane są deszcze, które być może zatrzymają kataklizm .

Źródło: http://https;//pudelek.pl

POLECAMY:

Ryszard Kotys czuje się coraz gorzej. Żona musiała podjąć ciężką decyzję
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Była Wiśniewskiego nie wytrzymała! Ujawniła straszną rzecz
Michał Szpak dodał zdjęcie nago na Instagramie! Ludzie w cięzkim szoku
Zwariowała? Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,